Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Mennyire ítélnétek el, ha látnátok valakit, akinek a nyaka is kivan tetoválva? Szerintetek gáz vagy ha igényes jól is nézhet ki? nem teljesen, csak mint az alábbi képen, csak mind2 oldalon

[link]



2016. máj. 8. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem ítélem el Jake Gyllenhaal-t
2016. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Első gondolatom volt, hogy kitakarom az arcát, mert valaki nem fog tudni átsiklani felette hát mégis csak naiv maradtam...:D
2016. máj. 8. 22:42
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
A tetoválás minden formája deviáns dolog.
2016. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Lassan legalább annyi embernek van, mint akinek nincs sőt mi még el is vagyunk maradva...innentől kezdve nem lehet deviancia
2016. máj. 8. 22:58
 5/23 anonim ***** válasza:

Kis naiv fiokam:*

Uh piszok jo szinesz a gyerek:333

Nem tudom, nehez kerdes...attol fugg kin van. Pl vannak helyek ahol nem elfogadott ha olyan helyen van tetkod amit nem tudsz elrejteni. Oszinte leszek lehet sittesnek neznelek elsore:$

Bocsi faradt vagyok most csak ennyi tellik tolem. Viszont a kerdes elgondolkodtato, foleg h az embereknek van egy itelkezo termeszetuk;)

2016. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Sitten nem csinálnak igényes tetoválást :D ha valaki putriban varrat esetleg hihetik róla. Én úgy vagyok vele, hogy kell egy megfelelő sítlus a tetoválás viselőjének, hogy ne úgy nézzen ki, mint aki éppen ki akar rabolni stb.

Egyébként kevés tetoválást is olyan emberrel varrattam fel, akit művésznek képeket is fest stb. és inkább megfizetem a munkáját, minthogy összefirkáljon valami kontár.

2016. máj. 8. 23:17
 7/23 A kérdező kommentje:
művésznek tartok*
2016. máj. 8. 23:18
 8/23 anonim ***** válasza:
Nálam negatív lenne az elsô benyomás
2016. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nincs itt baj, ha befut a muvesz, a borod sokat fog erni, egy remekmu lesz rajtad. En nem hagynek ki egy ilyen uzletet! Aranybol leszel;
2016. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Bocsi nemet és kort is írjatok :)

Egyébként 8as lehet nem jó részemről, de ilyen válaszra vagyok kiváncsi :D

2016. máj. 8. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!