Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Mennyire ítélnétek el, ha látnátok valakit, akinek a nyaka is kivan tetoválva? Szerintetek gáz vagy ha igényes jól is nézhet ki? nem teljesen, csak mint az alábbi képen, csak mind2 oldalon

[link]



2016. máj. 8. 22:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Elobb te! Nemed, korod?
2016. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha igényes nem elítélendő és tudni kell viselni. Tehát egy ember nem a tetoválásától válik különlegessé - pontosan fordítva az egyéniségétől, temperamentumától ,egyedi lényétől válik a tetoválás élővé-érthetővé ,tetszetőssé, különlegessé.

Persze itthon kevés igazán jó tetoválóművész van.

Ha van ,küldhetsz fotót.- Nem ismerkedés,csak érdekel.( N )

2016. máj. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha egy pasinak a nyakán van tetoválás az valamiért írtó izgató számomra. Egy pasin,nem érdekel,ha van tetkó meg,hogy hol,de ha a nyakán van oldalt,huu az nagyon tetszik nekem.(főleg skorpió vagy rózsa..)

20/N

2016. máj. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, ha ilyen, mint a fenti képen, akkor szimplán gáz. Maximum elkönyvelnélek egyszerű sorozatgyilkosnak.

Ez is olyan tetoválás, hogy: "jaj, de merész vagyok, a nyakamra is tetováltatok, de csak egy szürke kis pacát, nehogy valaki megszóljon érte..."


Alapból nyakon lévő tetoválás nem áll jól mindenkinek. Tudni kell viselni, kell hozzá egyfajta sajátos stílus is. Ha ez nincs meg, akkor nem áll jól. "Sittes"-nek tűnik, de nem a minőségben, hanem a látványban.

Ha viszont olyan a személy aki viseli, akkor állhat jól is.

A minőség alapból ott kell legyen, ez egyértelmű. De a művészet nem csak a megalkotásból áll.

Amúgy a kérdésből kicsit az jön le, hogy ha sokaknak tetszik, akkor te is kitetováltatod a nyakad. Ha viszont nem, akkor nem. Amúgy pedig ugyan az a minta mind a két oldalra... most komolyan? Semmi egyedi?

Ha félreérteném, akkor bocsi.

Szóval röviden: ha ilyen, akkor gáz, viszont van, ami jól is állhat.

Ennyi a személyes véleményem.

2016. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A kép csak a méretre példa kb. egyébként 2 oldalon sem ugyan az lenne, egy csillaghoz hasonló minta, de összetettebb, maximum akkora lenne mint egy baba ökle
2016. máj. 9. 12:06
 16/23 A kérdező kommentje:
Abban egyébként te vagy naiv, hogy egy pár GYK-s válasz alapján fogok dönteni :D csak kiváncsi vagyok a véleményekre
2016. máj. 9. 12:15
 17/23 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, már több embernek van tetkója, mint akinek nincs. Már nem az lesz különleges, akinek van tetkója, hanem akinek nincs. Nem tartom kizártnak, hogy 20-30 év múlva a tetkó cikinek fog számítani. És azt nem lehet lemosni. Nekem VAN tetkóm, és bánom, mint a sz**.
2016. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

17: ezt erősen kétlem azért, mármint hogy az lesz egyedi ha valaki nem tetováltat :D

nekem nem egy tetoválásom van, igaz kevésbé látszik, viszont az elsőn is egy jó 3-4 évet gondolkodtam mire ténylegesen felvarrattam és jól utána jártam kivel csináltassam. Mint mondtam én művésznek tartom azt akihez járok, megvolt az elvárásom és ahhoz képest is jobbat hozott ki belőle, egyáltalán nem bánom, ha valaki megbánja az a saját hibája sem nem gondolta át se nem járt utánna...

2016. máj. 9. 17:04
 19/23 anonim ***** válasza:

"Lassan legalább annyi embernek van, mint akinek nincs sőt mi még el is vagyunk maradva...innentől kezdve nem lehet deviancia"


Ha szerinted nem lehet deviancia valami, pusztán az okból, hogy sokan csinálják; akkor elég fura fogalmaid vannak a devianciáról.

2016. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
olvass utána esetleg mit is jelent ez a szó :)
2016. máj. 9. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!