Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha megtudnád, ez...

Mit tennél, ha megtudnád, ez életed utolsó napja?

Figyelt kérdés

Annyi dolog van, amit egyébként nem merünk megtenni az életben. Ha kiderülne, hogy mindössze 24 óránk van, biztosan másképp lenne.

Kíváncsi vagyok a válaszokra!:)


2016. júl. 29. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Elgondolkoznák az addigi életemen egy nyugodt helyen, pár üveg sör társaságában. Aztán írnék búcsúlevelet azoknak akik számomra fontosak voltak.
2016. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Először végrendeletet készítenék.Aztán levelet írnék. Egyet a húgomnak, hogy mindenemet ráhagyom, és egyet apáéknak, hogy milyen szemetek voltak, és ne merjék elszedni a húgom örökségét.
2016. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Levenném az összes pénzem a kártyámról és elverném egy sztriptízbárban, miközben idegen, gazdag pasikkal iszok pezsgőt.
2016. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Elindulnék egy hátizsákkal, stoppolnék, és annyi élményt gyűjtenék egy nap alatt, amennyi csak belefér. Ja, és üzennék közben a facen az embereknek, hogy mekkora ratyik vagytok. :D
2016. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Összepakolnék magam után, aztán annyi. Nem érzem úgy, hogy bármit is meg kéne tennem.
2016. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Berúgnék, elszívnék annyi szivarkát amennyit bírok, még egyszer utoljára kiverném, pénzt lopnák, azzal a pénzzel egy jó kis prostit megdugnék. Sürgősen keresnék egy csoppert, muszáj lenne meglovagolnom. Üzennék utoljára azoknak akik fontosak nekem, akiket pedig nem bírok, mind elküldeném a bús pics ába, meg egy két személyt elvernék.


Biztos egy eseménydús 24 óra lenne.

2016. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Örülnék neki, mert így nem kell akkor öngyilkosnak lennem. C:
2016. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Először kajálnék, aztán mindenkinek megmondanám, akiket szerettem, hogy szerettem, írnék gyorsan egy levelet, amiben minden benne van, azoknak a nevét beleírnám, akik fontosak voltak nekem, abból jó sok van, csak nem tudják, aztán a kedvenc számaimat ordítva végig szaladnék az utcákon, meg parkokban, mindenkinek megmondanám, hogy éljenek boldogan, mert nekem az az uccsó napom, aztán tovább üvöltve baltával a kezemben ijesztgetném az embereket :D
2016. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!