Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki teljesen elszúrta az életét? Történet?

Figyelt kérdés
Két egyetemet kellett félbehagynom idegbetegség miatt, és amíg élek nem fogom magam túltenni rajta.

2016. szept. 14. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd más szemszögböl.Ha nem teszed tul magad rajta az nem vissz ellöre.

Szoval ha mindig ezel foglalkozol akkor fejlödésnek nincs esélye.

2016. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelen! Legalábbis így érzem.. Bár ha észszerűen belegondolok, ez még nem a világvége, de azért mégis fájó.

Először nem vettek arra az egyetemre, ahova menni akartam, így elmentem egy a lakóhelyemtől távoli egyetemre, ugyanarra a szakra, hogy majd 1 év után hazajövök (egyébként imádtam ide járni, de albérletet meg mindent fizetni kellett, a másik egyetem meg a lakóhelyemen van,úgyhogy muszáj voltam hazajönni).. Sikerült is átjelentkezni, utána kezdődött a rossz. Alapból nem fogadták el az első évet, így az új helyen az elejéről kellett kezdenem mindent. ( Ez egy 4 éves szak amúgy) Aztán első félév végén legnehezebb tantárgyból elcsúsztam.. 1 ponton.. a 3 modulos vizsgából az egyik modulhoz hiányzott 1 pont basszus.. hát mi ez ha nem balszerencse? Következő évben felvettem újra a tantárgyat, akkor betegség miatt nem tudtam vizsgázni, így 1,5 éves csúszással CVn tudtam megcsinálni, de ez a végzésemet 2 évvel eltolta.. szóval most egy 4 éves szakon vagyok, amit közben megutáltam, 3 évet végeztem már, de még 4 van.. Emellett mivel sajnos tartósan beteg vagyok a betegségem folyamatosan aktív, nem bírom az ezen az egyetemen a stresszt. Azt viszont nem tehetem meg, hogy abbahagyjam, mert egy jó szakról van szó, ahová már sajnos csak újraérettségizéssel tudnék bekerülni, akkor is csak emelt szintűekkel, és jól teljesítve.

22/L

2016. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 tesóm tönkretette az életét simán.

Rászoktak a cigire, piára -> Egyik hónapba se marad semmi pénzük mert ezekre nyomják, meg új ruhákra.

Nem tanultak semmit középiskolában -> Nem lett érettségijük, gyárban dolgoznak 12 órákat kevés pénzért. És egész életükben ezt fogják nyomni, mert nem értenek semmihez, nincs hobbijuk csak hétvégi berúgás, nem ér semmit az életük, és nem is fognak semmit tenni ez ellen, csak depibe esnek vagy megint berúgnak.

2016. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Már az a fő probléma, hogy megszülettem.
2016. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nos, nem állok túl fényesen, de bizakodok.
2016. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elszúrtnak érzem, habár nem minden rajtam múlt, okolom a külső hatásokat, negatív eseményeket... amit tudtam próbáltam kihozni magamból, rengeteget csalódtam emberekben, intézményekben (a világban) - sok stressz és túlhajszoltság miatt tönkrement az egészségem is.
2016. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többször voltam fenn is, lenn is. Sohasem éreztem úgy, hogy végzetesen elszúrtam volna. Az elkövetett hibák nem életfogytos ítéletek, hanem csak lépcsőfokok. Most 57 vagyok, de van még bennem annyi svung, hogy megint talpra kecmeregjek valahogy.
2016. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!