Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy randira, hogy...

Elmennétek úgy randira, hogy még nem láttatok képet a pasiról?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismertem egy férfit. Nekem nincs ott kint képem és neki sem, de amikor valaki ír, általában szokott kérni képet és akkor privátban küldök neki. Viszont ő nem kért. Örültem is neki, hogy jaj de jó, végre valaki, akinek nem a külső a legfontosabb. Viszont most már jó ideje beszélgetünk és még mindig nem kért képet, viszont elhívott találkozni. Kérdeztem tőle, hogy hogy fogjuk megismerni egymást, küldhetne esetleg képet. Erre azt mondta, hogy nem akar küldeni, sokkal jobb, ha meglepetés lesz, hogy hogy nézünk ki.


Mit gondoltok erről, találkoznátok így? Nekem kicsit fura..


2016. dec. 30. 14:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy jól néz ki,vagy átlagosan csak kicsi az önbizalma.

Meg lehet az a típus,aki tényleg meglepire utazik.

Forgalmas helyen én taliznék vele,miért ne?!

2016. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az elöttem szólókkal. Azért megtennéd,hogy majd tudatod velünk is,hogy mi volt.kiváncsi lettem
2016. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%

Régen szerinted mi volt vazze? Küldtek képet az emberek egymásról? Nem, hanem találkoztak. Nagyfater egy évig levelezett magymuterrel, mire először találkoztak. Addig azt se tudták, hogy néz ki a másikuk. Tetszettek egymásnak és alapítottak egy kib...ott családot. El vagytok kényeztetve.

Lehet, hogy majd a csávó fog meglepődni, ha rájön, hogy a 10 évvel ezelőtti fotódat raktad ki, ahogy a nők amúgy szokták. Majd ő fogja kerülni a második alkalmat.

2016. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, ő sem látott képet rólam, mivel nem is kért.


Amúgy meg nem 10 évvel ezelőtti képet küldtem volna, kicsit fura lett volna, mert 10 évvel ezelőtt 13 éves voltam. :D

2016. dec. 30. 16:51
 15/25 anonim ***** válasza:
21%

Előbb ez:

Örültem is neki, hogy jaj de jó, végre valaki, akinek nem a külső a legfontosabb.


Aztán ez:

Én is ettől félek, hogy azért nem küld, mert nem néz ki jól. Nem akarok felszínesnek lenni, de azért ha kiderülne, hogy nagyon ronda, akkor inkább nem is pazarolnám az időmet arra, hogy vele találkozom. Meg az is fura, hogy neki annyira alacsony az igénye, hogy tökmindegy neki, hogy én hogy nézek ki? Nem tudhatja , hogy én is nem vagyok-e valami bányarém.


Most akkor hogy is van ez?


Hogy a kérdésre válaszoljak:


A külső igenis fontos, és azért kér tőled a legtöbb férfi azonnal képet, mert ha nem jössz be, nem akarják pazarolni az idejüket fecserészéssel. Szal gyanús a pali, igen, sztem ragaszkodj a képcseréhez.

2016. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
15%
Huuu, de sok itt az idióta hozzászólás ! :( Leveleztetek, megérintedted a lelkét...ezért mindegy neki hogy is nézel ki ! Mert lélkeben a szívetekben hasonlóak vagytok. Ez a pasi már 88% ban szeret téged! Tudd meg sok pasinak, nagyon mindegy szőke, barna, kis cicis, avagy nagy fenekü....a lélek, a gondolkodás mód fontos! Csúnya ffi.meg nincsen-mondja a fáma- Én ffi.vagyok qva.magányos....de elmennék, illetve itt már nem riadnék meg ! Örülj h.esélyed van/lehetne társra, esetleg szerelemre találni! Vagy, elszalasztani egy nagy szerelmet, ....csak mert előtte nincs kép ? :) Elképesztő gondolkodás... De, tudod, olyan is van, h.az embernek a sors tálcán kínál(1) lehetősséget, de az ember eltaszítja, ....mert nincs kép ! Hmmm
2016. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
16/16 vagyok. De most látom, csupán 23 vagy. Azért akkor vigyázz! De nagyon, vigyázz ! Mert esélyes h.csak 1 jó kaland leszel , lehetsz . 44/f.
2016. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%

Elmentem. Két eset volt. Az elsőben teljesen normális kinézetű embert fogtam ki, a második esetben nem.


Ha viszont ő sem kért képet, akkor szerintem teljesen rendben van a dolog. Még egy eshetőség jutott eszembe: már ismered máshonnan, ő felismert Téged a levelezésetek alapján, és csak meg akar viccelni.

2016. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%

Én is ragaszkodnék a képcseréhez. És azért ne álszenteskedjünk már. A külső igenis fontos egy párkapcsolatban. Lehet nagyon jól megérti egymást a két fél de ha fizikai vonzalom nincs köztük akkor csak barátok maximum. Természetesen ez nem azt jelenti hogy tökéletesnek kell lennie mindkettejüknek, de egy "bányarémmel" azért senki se kezd szívesen.

Nekem is olyan érzésem van hogy szegény barátunk kevésbé szép és így akarja kompenzálni. Úgy gondolja hogy mivel neked sincs kint képed ezért az ő kategóriája vagy.

Én ragaszkodnék ahoz a fényképhez. Ha másért nem akkor azért mert hogy "Meg tudjátok ismerni egymást."

2016. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17%

Sok liba hogy magára ismert, hogy a régi képeiket szokták feltenni. Szokás még, hogy művésziesített, photoshoppolt képet tesznek ki magukról, hátha emiatt majd szépnek tűnnek és jön a sok önbizalomépítő üzenet. Ez van lányok, nem kellene a férfiakat hülyének nézni. Csak azt kapjátok, amit megérdemeltek.

Ám az olyan nők között lehet megtalálni a legnormálisabbakat és a természetesen szépeket, akik maguk sem tesznek fel semmilyen képet. Amelyiknél nagy büszkén kint van kép, az vagy nagyon régi, vagy manipulált, vagy kamukép.

Eleve társkeresőn szinte csak a defektesek vannak. A normális jó nőket élőben sorban szólítják meg a férfiak. Ha dagadt boroshordót akar az emberfia, akkor egy borászati szakkereskedés honlapján keresgél és nem egy társkeresőn. Ha egy ostoba össze vissza beszélőt, akkor a kisállatkereskedés papagály osztályán. Ha egy lófejű gebét akar látni, akkor kimegy az ügetőre, ott legalább fogadni is lehet.

2016. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!