Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy randira, hogy...

Elmennétek úgy randira, hogy még nem láttatok képet a pasiról?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismertem egy férfit. Nekem nincs ott kint képem és neki sem, de amikor valaki ír, általában szokott kérni képet és akkor privátban küldök neki. Viszont ő nem kért. Örültem is neki, hogy jaj de jó, végre valaki, akinek nem a külső a legfontosabb. Viszont most már jó ideje beszélgetünk és még mindig nem kért képet, viszont elhívott találkozni. Kérdeztem tőle, hogy hogy fogjuk megismerni egymást, küldhetne esetleg képet. Erre azt mondta, hogy nem akar küldeni, sokkal jobb, ha meglepetés lesz, hogy hogy nézünk ki.


Mit gondoltok erről, találkoznátok így? Nekem kicsit fura..


2016. dec. 30. 14:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20-assal eggyet kell hogy értsek.

De meg kell hagyni hogy a mai szépítő alkalmazásokat mennyien használják annak ellenére hogy távolról visít a képről hogy módosított. Ennek ellenére rengetegen bedőlnek neki. Nekem is vannak (többnyire nőnemű) ismerőseim akik kitesznek egy-egy ilyen módosított képet és meglepődök hogy "jah, élőben teljesen máshogy néz ki".

2016. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
kép nélkül biztos nem találkoznék vele, kérj 1 képet mert ha így néz [link] ki akkor élőben elég nagy csalódás érhet téged és őt is mert faképnél fogod hagyni !
2016. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 masina válasza:
Te nem kértél képet,ő nem kért képet.Persze az egyikőtök fejében se fordult meg,hogy mégis kérjen a másikról.Teljesen egyértelmű,hogy egyikőtök sem meri felvállalni saját magát.Most az mindegy is ,hogy mi az oka.Eleve ,aki nem játszik tiszta lapokkal az mehet a sunyiba.Jelen esetben mindketten
2016. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%
Még képpel is annyira kicsi az esélye, hogy bejöjjetek egymásnak. Minek játszol ilyet?totális időpocsékolás. Ha jól, vagy legalább vállalhatóan nézne ki küldött volna egy képet ,így legalább a végén ha már szépen megkérted. Öreg pasik szokták még így fiatalabbnak mondva magukat. De ha úgyis unatkozol találkozzál vele nyilvános helyen legalább lesz egy kínos de vicces sztorid. És megnyugtathatod magad hogy nem vagy totál felszínes. Pedig azt nem lehet kikerülni mert egy undi vagy csúf pasihoz hozzá se tudnál érni.
2016. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%

Mivel ő se kért kèpet, szerintem nem gáz, nyílvános helyen, ahol sok ember van, miért ne lehetne találkozni?

Most komolyan, ha küld képet az illető, akkor se lehetsz biztos benne, hogy ő van a képen, szóval ugyanúgy lutri. Ha én küldtem volna képet, de ő nem, akkor tuti nem mennék el, de így igen. Plusz felmérheted előre a terepet, hogy megnézed messziről, és ha nagyon gáznak látod a helyzetet, pl ijesztő a pali, lemondod a találkozót.

2016. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!