Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai 16,17 éves srácok mit...

A mai 16,17 éves srácok mit néznek elősször egy lányon?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Őszinte válasz:


1. Púzó

2. Arc

3. Cicik

4. Haj

2017. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem haj, szemek, mosoly, fenék.

Útólsó még kevésbé fontos, a mellek meg számomra egyáltalán nem.

Nincs nagy elvárásom igazából. Ha jó humora van a lánynak és szép mosolya (és nem kövér) akkor nálam nyert.

18/F

2017. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pusztán kinézetet tekintve, illetve eléggé leegyszerűsítve (fokozatok nélkül), apróbb részleteket nem tekintve, nagyjából ha:

a1=arc

a2=haj

a3=testalkat nagy vonalakban

A= a1*a2*a3

B= fenék

C= mell

D= lábak

és a1,a2,a3,B,C,D= 0 vagy 1 (0=nem tetszik, 1= tetszik)

akkor: A+(A*B)+(A*C)+(A*D)

Nyilván az eredménynél ha 0 akkor nem tetszik, ha 1 akkor tetszik. (2,3,4 ami még lehetséges pedig extra)

2017. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért baj, ha én az értelmet keresem a szemében és a jó kedvét a mosolyában először? 19 vagyok de 2-3 évvel ezelőtt is ezek voltak a legfontosabb kritériumok.


Alapvetően ha valaki belép egy helységbe -legyen az kórházi váróterem, tanterem, munkahely- ösztönösen az arcát nézzük meg először az illetőnek. Hogy azonosítsuk, az arc / tekintet sok mindent elárul ennélfogva is elképzelhető, hogy van aki először azt nézi meg és ez alapján ábrándozik.

2017. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A fejét? 😳😂
2017. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Elsődleges: Tekintet, arc. A tekintetből már látom hogy értelmes -e vagy egy agyhalottal van dolgom. Az egész testalkatát is nézem utána.

Segget vagy mellett csak akkor szoktam nézni ha ilyen feltűnően nagy vagy feltűnően látszik.

2017. jan. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Öltözködés, alkat, haj, arc kb. ezeket nagy vonalakban. Innen dönti el nagyjából, hogy bejössz-e neki vagy egyáltalán van-e esélyed nála mint lány. Aztán kövi lépcső szem, mosoly, fenék stb... Persze ez csak a külső része. Az értelmesebbek a belsőt is nézik, mert nézhetsz nagyon jól ki, ha egy paraszt vagy. :) Érted...
2017. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!