Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vénlánynak, "öregasszonynak"...

Vénlánynak, "öregasszonynak" tartják a 30 év feletti szingli és gyermektelen nőket Kárpátalján (illetve Ukrajnában). Igaz lenne ez? Ha igen, nem rossz ez valamennyire az ottani harmincasoknak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 11:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát elég maradi gondolkodás aki öregnek tartja öket. Már bocsi. A mai világban egyre jobban kitolódik a korhatár, bár sztem még 40 évesen sem vénlány aki szibgli.
2019. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De kárpátaljai emberek írjanak már, csak ők tudják ezt megerősíteni, vagy cáfolni.
2019. okt. 4. 14:01
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem, hogy neked miért célod megfelelni egy primitív ország primitív normáinak. Nem Ukrajna a világ közepe, ráadásul egy elmaradott, szegényes hely.

Ha lehetőséged van, akkor törj ki. Manapság van rá lehetőséged.

Szerintem senkinek sem esik jól, de kit érdekel?

2019. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

Én is vénlánynak tartom őket. 30 felett kezdenek el csúnyulni az emberek- valaki már 28 évesen nőként. Hogy néz az ki, hogy valakin megjelennek az első ráncai, elkezd öregedni és még mindig ott tart az életben, hogy csak randizgat vagy várja a herceget fehér lovon.

Lehet kitolódott, de számomra egy harmincas igenis öregedő.


Le lehet pontozni, de ez az igazság és az bizony fájdalmas.

2019. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nah én kárpátaljai vagyok ! Hülyeség az egész ..... szóval nyugodj meg .
2019. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, nah akkor ez hogy van pontosan? Már ha tényleg kárpátaljai vagy...
2019. okt. 4. 18:49
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég elmaradott életfelfogással rendelkeznek, különösen a kisebb településeken. Simán elképzelhető, hogy igaz.
2019. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

Kárpátalján 20 éves kor körül házasodnak, mint régen Magyarországon. Családcentrikusabb felfogásuk van az embereknek általában, illetve szó mi szó biológiailag is 20-25 evés korban a legjobb szülni.

Magyarországon is sokáig így volt, aztán már új felfogás van, miszerint a nő előbb karriert épít. Bár 90% Pultos a mekibe, szóval sose értettem mi az a nagy karrier :D

Ezért van az, hogy mire a magyar nő egyet szül, a romáknak már 5-6 gyerek van, mondjuk az meg a másik véglet, mert nem törődnek vele, csak a segíly a lényeg.

2019. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem igaz. Ők sem annyira buták. 30-40 közötti nők még abszolút fiatalok. Viszont attól a hányinger kerülget, hogy 60+-os öregasszonyok fiatal férfiakkal kacérkodnak.
2019. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen, 30-40 közti magyarországi nők még lehet, hogy abszolút "fiatalok", de a kiírasban ukrajnai és/vagy kárpátaljai vénasszonykának titulált nőkről van szó!
2019. nov. 6. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!