Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért érnek sokkal...

A lányok miért érnek sokkal hamarabb, mint a fiúk?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
dehogy érnek...
2020. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
1-es nél a pont
2020. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Mivel náluk sokkal korábban megfigyelhető a megfelelési kényszer. Nem akarnak kilógni, így lépést tartanak a divattal, trendekkel.. A fiúk többségét ez nem érdekli, jól elvannak. Ez saját vélemény, meglátás, nincs kőbe vésve.
2020. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
ezt is vmi nagy feminista találta ki, kérdező
2020. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Mentálisan vagy biológiailag érted?
2020. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez megint egy szélsőséges általánosítás, nem nemfüggő ez, 2 lány és 2 fiú is lehet homlokegyenest eltérő jellem.
2020. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom hogy ez honnan jött amúgy. Régen lehet így volt, de az még más világ volt. Ma meg minden lány azt mondogatja, hogy ő már érettebb a koránál, közben meg a ló f... Inkább csak idősebb pasit szeretne mert az a trendi. 14 éves korára már nem akar szűz lenni, mert az a ciki. Úgy akar öltözni mint egy ribi, mert az a divat. Ők ettől érettek, legalábbis ettől érzik magukat annak. Értelmes lányt még nem is nagyon láttam, talán 3 ilyenhez volt szerencsém. Haveri körömben viszont rengeteg értelmes srác van, aki nem talál egy valóban érett lányt. Mikor 14-16 voltam akkor is az idősebb lányokkat kedveltem mert voltak értelmes gondolataik és ez azóta is így van. Volt olyan barátnőm (szinte az összes), ahol annyira mondták hogy érettebbek a koruknál, de önálló gondolatuk nem volt.

Mit szeretnél csinálni??

Nem tudom.

Éhes vagy??

Nem tudom.

Szeretnél valamit inni??

Nem tudom.

Nincs meleged??

Nem tudom.

Fázol??

Nem tudom.

Szeretnél elmenni fagyizni??

Nem tudom.


És mi mindíg a vége?? Mondjam meg én hogy mit gondol, hogyan érez, mert annyira érett hogy csoda hogy szobatiszta. Én se vagyok egy géniusz, de aki ilyen szinten "érett" az mit akar??


Szerintem is ma már inkább ilyen feminista szöveg, mint ahogy valaki itt is megjegyezte. Ma már valóságalapja nincs.

2020. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Biológiailag nagy többségben valóban korábban érnek, egy 13 éves lány már sokszor kész nő (persze csak fizikai értelemben!), van melle, magasabb is akár a fiúknál, szőrösödik, mutál stb, a vele egykorú fiúknak meg gyakran nincs vagy alig van pubertástünete.


Szellemileg viszont megkérdőjelezném, hogy korábban érnek. Tudom, hogy itt a gyíkon nagy divat ezt a szöveget tolni (főleg mikor a 16 éves lányka akarja ezzel magyarázni, hogy miért kell neki kizárólag minimum 28-30 éves partner), de nagyon nem úgy látom, hogy ez nagy általánosságban igaz lenne. A korábban fellépő megfelelési kényszer már annál inkább.

2020. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
amennyivel hamarabb ernek … annyival gyorsabban viragoznak el :)))
2020. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Köszönni se tudnak, ezt azzal magyarázzák, hogy egy nő nem kezdeményez :D
2020. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!