Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért erőltetik sokan a...

Miért erőltetik sokan a párkapcsolatot, ismerkedést? Amikor pár hónap után meg szétmennek mert mindenki a jobbra vágyik.

Figyelt kérdés

Tudok olyanról hogy egy visszafogott csávót hagyott ott a csaj pedig annak jó élete volt, neki az autó és a vagyon volt az amivel kitűnt. A nő most egy kondis bohóccal került össze, elképzelni sem tudjuk mi szeretni valót lát benne, a pöcsén kívül. Utána meg majd szalad a kapitányságra hogy kapott két pofont.


Nagyon sokan cserélgetik a másikat, és most már magyarok is felrúgják a kapcsolatot gyerek mellett is.


2022. jan. 24. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Talán az is belejátszik,hogy mindenhol azt sulykolják, hogy csak te számítasz, valósítsd meg magad,a legkisebb gond esetén is hagyd ott..

Újságok, net, coachok, mindenhonnan ez zúdul.


Nem érdekel senkit,hogy hány és mennyire összetört szívet hagy maga után...csak menj, és valósítsd meg magad...sőt,minden reggel kérdezd meg magadtól,hogy ma is a párod választod-e? Mert ezt naponta kell eldönteni,úgy divatos.

Nem csoda,ha ennyi boldogtalan, szomorú, frusztrált ember van. És egyre több lesz...

2022. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A közösségi média és még inkább a társkeresők világa visszarángatta az embert az állati mivoltához.
2022. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Az ember nem monogámnak születik, sem a magyarok, sem más nemzetiségűek - a válásnál is van rosszabb, mégpedig az erőlködéses, külső kényszerek miatti együttmaradás (nincs pénz különköltözésre, mit szólnak a szomszédok, meg a gyerekek, meg egyébként is).

Ha egy csaj otthagy egy pasit annak ellenére, hogy autója meg vagyona van, akkor ez elsősorban azt jelenti, hogy ez a nő nem egy korrupt valaki, aki egy kis jólétért egy házasságba prostituálja magát.

2022. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a szerelem jó érzés, ezért kergetik. Én is belekergettem magam már rossz kapcsolatba a magány által.


Immár 1 éve szingli vagyok, néha hiányzik is, hogy hozzábújjak valakihez, de eldöntöttem, hogy most nem fogom elsietni.

2022. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mai világban elég nehéz normális kapcsolatot találni. Én 3 éve vagyok egyedül pedig nem vágyok izmos pasikra vagy drága autókra. Csak ugye az influenszerek és celebvilág által elég nagyra nőttek a pasik és a nők külsőségi igényei is persze tisztelet a kivételnek, de én ezeket tapasztaltam. Van olyan férfi ismerősöm aki 10 éve van egyedül, mert tökéletes nőt keres külsőleg (o kg felesleg, modell alkat, normális orr méret stb)igen ám csak utána meg csodálkozik, hogy drága autó kellene, külön lakás, 5 csillagos éttermi vacsora vagy épp alpári a stílusa hiába szép a lány. Engem szoktak kedvelni a pasik mert jókat lehet velem beszélgetni viszont nem nézek ki úgy, mint Dér Heni vagy Nemazalány.
2022. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!