Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan ember aki soha egy...

Egy olyan ember aki soha egy csepp szeretetet nem kapott senkitől, csak megalázták és utálatot kapott mindenhol az minek éljen?

Figyelt kérdés

A barátai elhagyták, a családja utálja őt. Senkire nem számíthat az életben. Semmi szeretetet nem kapott soha, az iskolában mindig kinevették, gúnyolták, nevetség tárgyává tették.

Munkahelyen megalázták, sértegették, senki nem várja haza, csak a szobája. Az ilyen ember létezésének mennyire van jogosultsága??



2022. márc. 25. 22:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
42%
változtasson az életén, legyen értékes és válogassa meg jobban a barátait
2022. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Na de az ilyen embernek minden a létezése ellen szól. Logikátlan a létezése.
2022. márc. 25. 22:27
 3/40 anonim ***** válasza:
65%

Én inkább a miérten gondolkodnék, hogy mi miatt fordul el mindenki tőled és piszkál stb

Nem láttam még olyan kedves, rendes ,jó embert akitől mindenki elfordult volna.

2022. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
3: De ha ennyit érek és kindenki elutasít engem, akkor miért nem döglök már meg szép lassan?????
2022. márc. 25. 22:29
 5/40 anonim ***** válasza:
76%
szép lassan megdöglesz, lehet az 80 év lesz
2022. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem akarok élni!! Öngyilkos sem akarok lenni, de élni sem. Az életben soha nem kaptam egy csepp szeretetet, mindenki lenéz és megvet, a saját családom is utál engem, gimiben állandóan csak röhögtek rajtam, elrakták a cuccaim, fogyatékosnak neveztek. Miért nem döglök meg??
2022. márc. 25. 22:30
 7/40 A kérdező kommentje:
Most ennek így mi értelme komolyan???? Mkndenki átver, elárul, elutasít engem, 1 jó szót nem kaptam soha életemben, csak a sértéseket és bnátásokat. Elegem van!! Nincs igazság és Isten nem létezik.
2022. márc. 25. 22:32
 8/40 anonim ***** válasza:
60%

Én még mindig azt kérdezem hogy miért? Miért fordultak el a barátaid?

Valamiért nem akarnak veled lógni az emberek

Ezen kéne elgondolkodni

2022. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nincs energiám ehhez az élethez, de ahhoz sincs, hogy öngyilkos legyek. Miért nem lehet csak simán megnyomnom a kikapcs gombot?? Semmi szeretetet nem kaptam ahhoz képest, hogy mennyi bántást. Ennek semmi értelme!!!
2022. márc. 25. 22:34
 10/40 anonim ***** válasza:
16%

Na jolvan

Akkor jó éjszakát

2022. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!