Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan ember aki soha egy...

Egy olyan ember aki soha egy csepp szeretetet nem kapott senkitől, csak megalázták és utálatot kapott mindenhol az minek éljen?

Figyelt kérdés

A barátai elhagyták, a családja utálja őt. Senkire nem számíthat az életben. Semmi szeretetet nem kapott soha, az iskolában mindig kinevették, gúnyolták, nevetség tárgyává tették.

Munkahelyen megalázták, sértegették, senki nem várja haza, csak a szobája. Az ilyen ember létezésének mennyire van jogosultsága??



2022. márc. 25. 22:25
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Jó éjszakát!
2022. márc. 25. 22:36
 12/40 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rossz ember. Igenis többször adakoztam hajléktalanoknak, adtam vért is, voltam önkéntes munkán, állatmenhelyen segédkeztem, ehhez képest csak a szar ömlik rám. Elegem van..
2022. márc. 25. 22:39
 13/40 A kérdező kommentje:
Jó éjszakát most végleg.
2022. márc. 25. 22:40
 14/40 anonim ***** válasza:
44%

nagyon negatív vagy

tipikus energiavámpír jellemnek tűnsz, én is elkerülnélek és menekülnék tőled

2022. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
93%
Ha a való világ most semmit nem tartogat akkor alkosd meg a sajátos. Írj történeteket, verseket, olvass tervezd el mit szeretnél megvalósítani. Vannak olyan időszakok mikor minden nagyon nehéz és van hogy ezek sokáig tartanak máskor gyorsan vége, tapasztalatból beszélek van mikor kell egy kis idő hogy te magad is rájöj ki vagy te. Ismerd meg saját magad mert talán még te sem ismered. Ha nem önmagad mutatod akkor az megvisel és ez másokra is kihat. Én is sokszor érzem úgy nincs értelme a létemnek de hinnem kell abban hogy egynap boldog leszek és nem kitalált személyekbe kapaszkodom hanem én magam elég erős leszek hogy segítsek magamon
2022. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
25%
Egy ilyen önsorsrontó rinyagéppel nem is fognak sokan barátkozni.
2022. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Sokkal többet segítettem másokon, mint amit cserébe visszakaptam. Én jó ember vagyok, csak gonosz emberekkel vagyok/voltam körülvéve. Isten a tanum rá.
2022. márc. 25. 22:47
 18/40 A kérdező kommentje:
Ha egy kisfilmben lejátszódna, hogy mennyi sértést, bántást kaptam világ életemben, még a Jóisten is sírva fakadna.
2022. márc. 25. 22:48
 19/40 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, nem vagy kevesebb senkinél. Értékes és egyedi vagy, veled teljes a világ! ❤️
2022. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Szép álmokat mindenkinek! Kérem ne íron senki többet.
2022. márc. 25. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!