Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan ember aki soha egy...

Egy olyan ember aki soha egy csepp szeretetet nem kapott senkitől, csak megalázták és utálatot kapott mindenhol az minek éljen?

Figyelt kérdés

A barátai elhagyták, a családja utálja őt. Senkire nem számíthat az életben. Semmi szeretetet nem kapott soha, az iskolában mindig kinevették, gúnyolták, nevetség tárgyává tették.

Munkahelyen megalázták, sértegették, senki nem várja haza, csak a szobája. Az ilyen ember létezésének mennyire van jogosultsága??



2022. márc. 25. 22:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
55%

#26


Egyáltalán nincsenek eltévedve, egyszerűen nincs igazad.

Az elpazarolt idő nem csak "mellékhatás" hanem egyben okozó is. Egyszerűen nem mindegy, hogy fetrengsz a szarban, vagy pedig felállsz és kimászol belőle.


Ha már talál az ember magának egy hobbit, célt, kitölti az idejét akkor már alapból egy magasabb szinten lesz. Persze, lehet továbbra is magányos például, de akkor is talál valamit, amiért élhet.


Mert hogy élni él az ember ha akar ha nem. Nem fog kívánságra megpusztulni.


Onnantól meg maga dönti el, hogy 80 évig fetreng az önsajnálatban, vagy megpróbálja relatív hasznosan eltölteni a fennálló időt.

2022. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk megmondom őszintén, a kérdező eddigi reakciói és brutálisan szélsőséges érzelmi hullámzásai alapján nem csodálom, hogy senki nem akar a közelében lenni.


Egyik pillanatban még a létezés jogosultságát megkérdejelező energiavámpír rinyagép, a másikban meg "cukimukiskodik"

2022. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Én egy tökéletes ember vagyok. Szép és okos vagyok, na és persze lehengerlő. A királynő sem foglalkozik a sakktáblán a sok sötét paraszttal, hanem leveri őket. Nem kevesebb vagyok, mint isten. Pont.
2022. márc. 26. 11:49
 34/40 A kérdező kommentje:

Na mindegy. A lelkem tele van méreggel és ezen még a Gyakorin való panaszkodás sem fog segíteni. Isten Áldjon Benneteket Kedveseim!

Legyetek szépek és jók és soha ne hagyjon el benneteket a remény! Jézus szeret benneteket! 💜💙💚💛

2022. márc. 26. 11:53
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Na nesze nektek, lepontoztok mindenkit aki nem a kérdező seggét nyalta, miközben kiderül, hogy a kérdező is egy utolsó retardált paraszt.


Az ilyeneknek tényleg nincsen semmi létjogosultsága.

2022. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Amíg Isten szeret engem és tenyerén hordoz, addig Sátánnak semmi esélye nincs ellenem. Isten maga a szeretet. 🙂❤️ Ha Isten velem, ki ellenem?

Annyira szeretett minket, hogy egyszülött Fiát Jézus Krisztust küldte le a Földre, aki szenvedett a bűneinkért és meghalt. Mégis mi az én szenvedésem hozzá képest? Isten a szeretet, a jóság, a békesség.

A szívemben hordozom őt. Mi pedig mind egymás testvérei vagyunk. Szeressük egymást barátaim! Isten az én szerető Atyám. Hiszek az isteni gondviselésben. Ő minden gondolatomat látja. 💛

2022. márc. 26. 12:31
 37/40 A kérdező kommentje:
Isten mindig bennem van, benne sosem csatlakozom. Jézus Krisztus értem is szenvedett a keresztfán. Isten sosem árul el. Ő maga a szeretet.
2022. márc. 26. 12:33
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Retardált.
2022. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Legyetek jók és kedvesek az életben! Adakozzatok, adjátok oda a ruháitokat a szegényeknek, látogassatok állatmenhelyet és segédkezzetek. Az Úr számon tartja jócselekedeteiteket. De a legfőbb parancs: Szeressétek egymást!
2022. márc. 26. 13:11
 40/40 anonim ***** válasza:
64%
❤️
2022. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!