Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúként az uszodában a fürdőru...

Fiúként az uszodában a fürdőruhát az öltözőben veszed fel, vagy már otthon? Ha az öltözőben akkor egészen levetkőzöl, és úgy veszed fel, vagy alulról levetkőzöl, felveszed a fürdőruhát, és utána vetkőzöl le felülről?

Figyelt kérdés
öltöző, uszoda

2022. nov. 24. 09:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Öltözőbe teljesen levetkőzök majd úgy fel az úszónadrágot.

Úszás után meg letusolok meztelen. Ugyan az van mindenkinek.

Tesi után is páran letusolunk a többiek meg szégyenlősködnek

Na utána tőlük büdös az osztály mert nem mernek letusolni azonos neműek előtt

2022. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont így csinálom, mint az előző - és a legtöbb - válaszoló. Nem is értem, miért vennék fel otthon úszónadrágot?!
2022. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

Ha közös egyterű öltöző van, akkor ott veszem át.

Nem érdekel, hogy mindenki előtt meztelennek kell lennem.

Ugyan így vagyok a tusolással is, az öltözőben le veszek mindent, a törölközőt fogom a kezemben, meztelenül oda megyek a tusolóhoz, le tusolok és az öltözőnél veszem föl a ruháimat.

Abban, hogy mások előtt meztelen az ember semmi nincs.

Ugyan az lóg minden fiúnak a lába között, semmi nincs benne, ha meg látod a másikét.

2022. nov. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is az öltözőben öltözök át. Leveszek mindent, úszógatya fel és ennyi. Ugyanígy ha végeztem. Nincs semmi abban, hogy egy férfi öltözőben férfiak/fiúk meztelenek. Azért van, hogy ott kényelmesen át tudj öltözni.
2022. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Az öltözőben szoktam, màshogy nem is lehet, mert kötelező a zuhanyzás is, ùszás előtt. Mikor végeztem az úszással akkor leveszem a fürdőnadrágot, letussolok és utába öltözök fel.
2022. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha koedukált az öltöző, akkor fülkében veszem át, ha nem koedukált, akkor csak egyszerűen a szekrény előtt. Persze néha azért én is már felveszem otthon a fürdőnadrágom a ruhám alá, hogy időt spóroljak.
2022. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Sose értettem ezt a már otthon felveszem a fürdőruhát becsípődést. Műanyag alsóneműben utazni nem higiénikus, meg hát úgyis le kell venni tusoláshoz.
2022. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

17-es:

Ezek az otthon felveszem típusok azok akik gatyában tusolnak és törölközőtánccal öltöznek át nehogy a haverja vagy osztálytársa meglássa azt ami minden férfinak van.

Múltkor belépve a férfi öltözőbe láttam, hogy tusolt egy fiatal rendesen tusfürdővel de szörfgatyában hát én sose fogom ezt megérteni.

2022. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
#18 ja, ezek a gatyában tusoló vitézek. Felőlem úszás után mindenki úgy éli ki a fóbiáit, ahogy akarja, úszás előtt tusoljon normálisan: a közös medencébe ne áztassa már bele se a mosdatlan s*ggét, se a tusfürdős úszógatyáját.
2022. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen szégyenlős,azt nem értem miért jár ilyen helyre.

Mármint úszónadrágban is láthatja mindenki a testét,kivéve az ágyék részt.

Nem hiszem el,hogy uszodában,strandon nem feszeng.

2022. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!