Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakori üzenetváltást követő...

Gyakori üzenetváltást követő "eltűnés"?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n.

Csináltatok már ilyesmit? Elszenvedtetek már ilyesmit?

Mi lehet ennek az oka, hogy minden előzmény nélkül egy viszonylag komolyabb üzengetés során valaki "eltűnik"?



#feneseérti
2023. máj. 16. 16:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Én ezért sem beszélgetek privátban már, elhiteti velem, hogy egy jó beszélgető partner, belefektetek egy csomó energiát meg időt egy jól megfogalmazott levélbe aztán ezt ő semmibe veszi és simán vissza sem ír.
2023. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#10

Ha nekem elküldöttként jelenik meg, akkor meg kellett, hogy kapja, nem?

2023. máj. 16. 16:58
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Mennyit dumaltatok? Olyan nekem is volt h random ramirtak egy valasz miatt (amit nem szeretek, nemtudom miert nem a kerdeshez ir..) Pont nem volt dolgom meg nem akartam genyo lenni es visszairtam 2x is de aztan meguntam meg amugy se erdekelt a tema
2023. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

#12:

"Kinek küldhetek privát üzenetet, és hogyan?


Ha valamelyik felhasználótól nem kívánsz többé üzenetet fogadni, a tőle kapott üzenetben válaszd a Nem fogadok tőle több üzenetet! opciót. Ezután ő hiába küld neked, nem fog nálad megjelenni. A küldő erről nem kap értesítést, az üzenetnél nem jelenik meg, hogy nem ért célt."

2023. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#14

Igen, ezért írtam, hogy azt gyanitom, hogy letiltott, Isten tudja miért...

2023. máj. 16. 17:21
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha letilt se veszed eszre.. ami kar mert azert tiltom, h erezze h leszrom. Igy meg azthiszi ove az utcso szo, jolmegmondta 😆 pedig mar meg se kapom
2023. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ezzel zárta az utsó üzenetet: "Ez tetszik nagyon ;)"

Azóta se kép, se hang. Hát hintaló legyek, ha értem.

Persze, nem ugrom a Dunába, csak próbálom megérteni.

2023. máj. 16. 17:26
 18/27 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk az oldal fejlesztői annyit tényleg megtehetnének, hogy ha valakit letiltanak, akkor az jelezve legyen a letiltott félnél. Mert vannak normális emberek akik valamilyen témában kulturált módon leveleznek (akár tudományos témában is) és mégis lelép a másik, letiltja, de a társa meg időt nem sajnálva írogat neki amit a másik sosem kap meg. Legalább lenne valami ami jelezné hogy letiltott a másik, ne fáraszd magad az írással!
2023. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
91%
én is tapasztaltam már ilyesmit, a leggyakoribb ok talán az lehet, hogy megúnt, esetleg talált valaki mást és egyszerűen nincs benne annyi, hogy érett módon közölje. Olyan nincs soha, hogy valakinek nincs ideje valamire vagy valakire, arra van időnk amire fordítunk. Tehát én csak arra tudok gondolni, hogy éretlen módon lelépett, a száméra legkönyebb úton
2023. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%

Akadhat olyan is hogy pár napig fontosabb dolgai támadnak, legyen az pl munka, család, valami kavarodás amit azonnal meg kell oldani, stb. Anonim fórum, nem látunk bele a másik életébe, de ezernyi ember és ezernyi élethelyzet. Aztán pár nap alatt szépen meg tud törni néha a levelezős lendület is, valahogy elveszti a jelentőségét, nehéz visszahangolódni, már nem érzi úgy hogy annyira írnia kéne stb.

Persze ha igazán fontos/izgalmas/szórakoztató a másik, akkor simán lehet még utána is visszaírni, mert miért ne. De úgy tapasztaltam ezen az oldalon legtöbbször hamar elhalnak a beszélgetések.

2023. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!