Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakori üzenetváltást követő...

Gyakori üzenetváltást követő "eltűnés"?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n.

Csináltatok már ilyesmit? Elszenvedtetek már ilyesmit?

Mi lehet ennek az oka, hogy minden előzmény nélkül egy viszonylag komolyabb üzengetés során valaki "eltűnik"?



#feneseérti
2023. máj. 16. 16:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
11-es, elhiteti veled? Ezt érdekesnek találom. Szerintem ő úgy írt, ahogy. Lehet, hogy nem akarta ezt elhitetni veled. Te láttad annak és ez nem az ő felelőssége. Ettől még persze az korrektebb lett volna, ha amikor már nem akarja folytatni a levelezést (amit nem gondolom, hogy kötelező megindokolnia, még akkor se, ha neked erre lenne igényed), ezt megírja neked. De hát az is érzékenyen érintene téged (gondolom), hiszen kinek esik jól a visszautasítás?
2023. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%
Lehet éppen rátaláltál egy kamusra.
2023. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Megesik. Ha nem mentetek at masik platformra, 1-2 nap duma utan (ahol van kep meg nev) akkor komolytalan
2023. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%

Na igaz, hogy en pl eleve itt nem levelezek, bennem fobia van a nevtelensegtol. Pont szemelyesen, vagy keppel, korral vallalom magam. Igy felek, hogy mikozben engem 25-35 ferfinak gondolnanak ( otven eves no vagyok, akit nagyon noiesnek latnak), a masik egy ismeretlen ferfi, no, fiatal, idos, csunya, szep, szegeny, es nem is akarom tudni, ki o, meg felek, hogy teljesen mas.

Oke, ezt csak en erzem, nekem az anonimitas bazi ijeszto.

2023. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekemse jutna eszembe itt dumalgatni, ismerkedni anonim. Egyik, hogy ha kulsore nem tetszik akkor meg is bukott a dolog. A masik meg hogy televan trollal az egesz gyik. Privatokra mar alapbol nem valaszolok max ha vmiert nagyon szimpit ir es hajlando mashol dumalni. Ha nem akkor viszlat
2023. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az eltűnéssel, eltűnt, hát eltűnt. Baj azzal van, ahogy egyes felhasználók karakterek variációi mögé bújva játszanak istent.
2023. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 NTBS ***** válasza:
Sajnos túl gyakran megesik.
2023. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!