Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt az emberekkel?

Mi történt az emberekkel?

Figyelt kérdés

Igen tudom furcsa kérdés, de vagy én maradtam le 3-4 évet vagy az emberek sietnek előre?

Olyan érzésem van, hogy kiesett néhány év!


Nemrég idegenek létezését jelentették be, azelőtt háború volt, azelőtt COVID azelőtt megint háború lett(majdnem)

Minden az elmúlt néhány év csak ezekről szólt.

De pl ami a Közel-Keleten van, azt miért nem dokumentálják, ott van az igazi háború.

Nehány Twitter es szerint nincs is háború, csak a pénzről szól a egész meg székről.


Most, hogy bejelentették az idegenek létezését senkit sem rázott meg úgy az a hír, mint például 10-18 évvel ezelőtt.

Bevallom én is amikor, meghallottam semmi érzelmet nem váltott ki belőlem.


Szerintetek mi lett az emberekkel?

Egy kis filora van kedvem bocsi :)



2023. szept. 19. 14:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Amúgy meg tudom, hogy világszerte háború van, de egy index cikket olvastam és másik 3 is ami, arra utalt, hogy a háború csak hamisítvány.

Hogy egy városban eltalált tömbházat újjáépítették, és elméletileg ki az aki egy folyamatban levő konfliktus alatt újjá építi az épületet, ennek semmi logikája nincs.

Meg más ilyen dolgok, mozgó holttest, testdublőr stb

2023. szept. 20. 06:56
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

A háborúról egy ott lakó ismerősödet lenne érdemes kérdezni ha van.

Az eskü meg olyan, hogy ha vezetőtől, politikustól, médiástól hallanám, akkor sem hinném el, ha százszor megesküdne a saját életére.

A 80-as évek közepén volt egy ismerősünk egy kis faluban, akinek igen csak ufo elrablásra hajazó élményei voltak, a gáz az, hogy erre több évtized után jöttünk rá, mikor ő már rég nem élt. Akkor ez így nem fogalmazódott meg sem bennünk, sem ő benne, mivel akkoriban ilyen jellegű témákról nem olvastunk, nem volt ennyire köztudatban, hogy "elviszik, vitsgálgatják". Ann9 max az

E.T jutott eszünkbe, mint idegen, az is elég meredeknek számított akkoriban.

Így évtizedek után, sok ufos, elrablós történetet olvasva állt össze a kép, hogy ez történhetett vele is.

2023. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ez azért van mert amit elődeink véráldozattal kiharcoltak maguknak (szabadság, demokrácia) azt a jelen generációk készpénznek és állandónak veszik.

Nem kedves barátaim! Semmi sem adott! A küzdelem vagy folyamatos vagy megyünk vissza feudális rabszolga sorsba mint most történik az IT és más mamutcégek hatalomátvételével.

Ez az információs káosz direkt van generálva, a káoszban tartott nép magatehetetlen, nem tud reagálni.

Első lépésben talán az IGAZSÁGÉRT kellene harcolni mert ez egy mára elvesztett valami, senki sem tudja mi van a nagy káoszban.

A rendszernek az emberért kell lennie és nem fordítva!

2023. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a kormány propaganda, a Fidesz és Orbán Viktor az oka mert ezekkel tartja szűklátókörűen félelemben, stresszben az emberek agyát. Menjél nyugatra és rájössz miről beszélek.
jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!