Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mondjuk van egy bántalmazó...

Ha mondjuk van egy bántalmazó aki rágalmaz es akit le akarok rázni a pszichologus miert ad alapot a bántalmazók hazugságainak manipulációinak?

Figyelt kérdés

A bántalmazók fenyegetnek fizikailag is jogilag is.

A sok stressz és félelem miatt már áldozatsegitokkel vettem fel kapcsolatot.

De ezek a pszichok még a pszichologust is felkeresték a hátam mögött rolam hazudgálni amit a pszichologus eltitkolt előlem, de még alapot is ad a hazugságaiknak.

És speciális szakterülete az áldozatsegítés.


dec. 25. 09:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

"Ne ítélkezzetek elhamarkodottan,hogy paranoid skizo,mert sajnos igaz is lehet a történet."

. De milyen történet? A Kérdező azt sem hajlandó leírni, hogy kik zaklatják. Csak álomszerű, bevillanó képeket oszt meg, amiből nekünk kellene kitalálni az alaptörténetet.


"Nem küldött senki pszichologushoz."

. Irreleváns. A lényeg, hogy Te jöttél azzal, hogy hozzád hasonló embereknek hogyan segítenek az áldozatsegítők. Ellenben neked nem nyújtják ugyanazt a segítséget. Akkor mi is a valóság?

Mert kérdésekre nem válaszolsz, ellenben ha forszírozzuk az állításaid valóságtartalmát, agresszívvá válsz.

dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Miért ne nyújtanának segítséget? Egy rakat mindent elmondott màr a pszichologus, csak épp megtört a bizalmam a fenti okokból.

Részleteket azért se írok mert áldozatrugdosóknak minek is írnék. A pszichologus is mondta ilyenekben ne is várjak segítségeket a tarsadalomtól.

Ha egy ember belerúg valakibe mellé állnak még tizen is rugni.

Mint a gyk is.

dec. 25. 12:05
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

A Deutsche Welle megszűnik.


[link]

dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Részleteket azért se írok mert áldozatrugdosóknak minek is írnék."

. Nagyon frappánsan próbálod kivágni magad. Csak a probléma ott van, hogy bőven írtál részletet, nem is keveset. Csak éppen nem a lényegeset.


Szerintem mindenki le tudja vonni a következtetést a kérdéseddel kapcsolatban. Én őszintén úgy jöttem ide, hogy segítsek valakin, de egyértelmű, hogy nem lehet.

dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekek, én azt hiszem megfejtettem a rejtvényt hogy ki lehet az a rejtélyes rosszindulatú egyén aki üldözi és fenyegeti őt!


"A pszichologus beszelt arrol is hogy a köz ill tarsadalom folyamat az áldozatokat rugdossa. mástol segítséget ne is várjak. (Elmagyarázta ezt is hogy miért. Be vannak sz.rva az emberek ilyenektől. Hosszasan kifejtette.ez vmi önvéelem a helyzet tagadása meg az áldozathibáztatás is.)


Ő az egyetlen akiben reménykedtem."


Egyértelműen a pszichológus a zaklató! Én eddig azt hittem csak velük van, de öncélúan manipulálja miközben titokban árnyékként követi és zaklatja, üldözi is. Közben más szerepből pszichológusként gyengíti az elméjét hogy senki nem fog hinni neki és belebeszéli egyre jobban hogy baj van a fejében.

Trükkös történet de most lerántottam az álarcot végre.

dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
84%
Itt te vagy súlyos beteg, amit nem látsz be :(
dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!