Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi alkoholista,do...

Miért van ennyi alkoholista,dohányos,drogos,kávézó ember?

Figyelt kérdés
Mikor bizonyított,hogy mindegyik káros...Nem tudnak másba örömet lelni az életbe? Egyáltalán,hogy terjedtek el ezek ennyire?
jan. 15. 15:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
43%
Hát azért mert tiszta gáz ez az egész amit sokan életnek hívnak. Pl én elmegyek melózni a gyárba, haza érek hullafáradtan azt semmihez nincs erőm csak beveretek egy jointot. Amúgy sem történik semmi az életembe mert egyedül vagyok. Szóval a munkát utálom, itthon füvezek meg tévézek, meg alszok (ennyi nekem a hétköznapi élet). Aztán hétvégén összejövök a drogok haverjaimmal, veszünk kristályt, spurit, bogyót, ketamint, kokaint vagy amire épp van pénzünk és elérhető. Aztán szétcsapatjuk keményen magunkat. Ez a jó rész az életemben. Így legalább van pár óra amiért azt mondom, na ezért érdemes élni. És hát az hogy káros vagy belehalhatok a fenét se érdekli mert amúgy unalmas az egész élet. Amúgy is ki akarna majd 60 évesen is a gyárba álldogálni egész nap, miközben soha nem fizetnek csak annyit amiből életbe marad az ember.
jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%
Van, aki tartja magát, de a sok sikertelenség/érdektelenség miatt a vége a bukta. De ez lehet a rossz társaság miatt is.
jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
71%
Akiket személyesen ismerek önpusztító embereket, azok kivétel nélkül mind sikertelen, félrecsúszott életű, unalmas alakok, akiknek semmi más örömük nincs a cigarettán meg a kávén kívül. Ezzel próbálják levezetni a frusztrációjukat az elcseszett életük miatt. Siralmas lehet.
jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
25%
A kávé mértékkel egészséges (napi egy-kettő). Másrészt senkit sem zavar, az illető nem kerül más tudatállapotba, akkor mit dühöngsz egy kávézó emberen? Te meg nassolsz, te írtad. Az sem jobb, sőt. A dohányzás tényleg hülyeség, a többi emberre is káros. Az alkoholtól más tudatállapotba kerül az illető, káros lehet a környezetre, ha a részeg ember dühöng, kötözködik, autót vezet, drogokkal ugyanez a helyzet. Kéretik a kávét nem egy kalap alá venni ezekkek.
jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
41%

"káros lehet a környezetre, ha a részeg ember dühöng"


Ha az egyébként baromira egészségtelen kávétól dühöng valaki, az sem jobb semmivel.

jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Meg az energiaital...Sokan megisznak 5-6 energiaitalt vagy kávét napközben,föl van pörögve,tudnak dühöngeni azok is.Persze nyilván ezek,közelébe sincsenek az alkohol meg drog hatásainak.
jan. 15. 22:35
 27/32 anonim ***** válasza:
22%

Szerencsére itt most demonstrálva volt, hogy kávé, cigi vagy épp sörözgetés nélkül mennyire kiegyensúlyozott, harmonikus és lelkileg gazdag mindenki...

Hála istennek nem volt túlreagálás, fogcsikorgatás és hisztizés abszolút nonszenszikus, a való élettel köszönő viszonyban sem lévő dolgok miatt (pl senki sem mondta hogy csak a becsődölt életű emberek isznak kávét, vagy ehhez hasonló skizo baromságokat), és azok, akiknek állítsuk szerint nincsenek negatív tulajdonságaik, tényleg nagyon racionálisak voltak egytől egyig.


Az utolsó rossz szokásunk (az enyém is) a gyakszizás. Remélem 2024ben mindannyiunknak sikerül megszabadulnunk ettől is, hogy végre abszolút steril, teljesen érdektelen életet élhessünk, és semmi se vonja el a figyelmünket a nosztalgikus ponyvaregények, vagy épp a felkapott, sekélyes Colleen Hoover könyvek olvasgatásától.


Letudtuk a vitát, ámen🙏

jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
20%
Mert az élet SZAR főleg az egyszerű csóró embereknek, ami mo. 90 százaléka
jan. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, azok dühöngenek, akiknek olyan a természete, pl te, aki azért írtál ki kérdést, mert azzal foglalkozol, a többiek mit csinálnak, nem a saját dolgukkal. 24 voltam, én nem iszom, nem drogozom, nem cigizek, és ha más ember ezeket úgy csinálja, hogy engem nem zavar vele, felőlem csinálja, az ő egészsége. Kávézom, igen, nap egyet reggel, abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a saját presszógépemmel főzöm a minőségi frissen pörkölt kávét, nettó 730 ezres fizetéssel szerencsére megtehetem a Budai Várra panorámás lakásomban, köszönöm, az életem pont hogy jó, veled ellentétben.
jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
26%

A kávé nem egészségtelen, el kell hogy keserítsek pár embert.

Ebéd után egy dupla presszót fél óra hosszat kortyolgatni a legjobb.

Péntek vagy szombat este meginni 2 dl száraz vörösbort szintén kellemes tud lenni.


Amiket ecseteltél kérdező, az mind szélsőséges addikció. Káros mellékhatásokat akkor tapasztal az ember, ha rászokik bármelyikre.


Miért nem írtad a kérdésedbe a vizet is, mint veszélyes jelenséget? Hiszen ha sok vizet iszunk, vízmérgezést kapunk és ásványi anyagok, vitaminok hiányában (amiket kimos az ember a szervezetéből) bele lehet halni.

jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!