Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi alkoholista,do...

Miért van ennyi alkoholista,dohányos,drogos,kávézó ember?

Figyelt kérdés
Mikor bizonyított,hogy mindegyik káros...Nem tudnak másba örömet lelni az életbe? Egyáltalán,hogy terjedtek el ezek ennyire?
jan. 15. 15:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
31%
Minden a mértékletességen függ. A cigit már régen elhagytam, bár szerettem, de már köhögtem reggel. A piálás egy darabig jó volt, sörözni, borozni a barátokkal, aztán már egyedül is, akkor azt mondtam, elég. Azóta az sincs. Kávé az van, drogot sosem próbáltam. Még erről a "gyakoriról " kéne leszoknom, hogy közlési kényszerem van. Mert tulajdon képen itt kit érdekel, hogy mi van velem? Még a lőtéri kutyát sem.
jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
61%
A kávézás a pörgős munka tempó miatt, az amiatti korán kelés miatt terjedt el szerintem ennyire masszívan. A pia, cigi, drogok már évtizedek óta úgy ömlenek a csapból is mint a szabadság és a vagányság eszközei, olyan köntösben mintha ártalmatlanok és hasznosak lennének. Persze vannak ellen kampányok de mégis az az érdeke nagy vállalatoknak, hogy fogyaszd őket. Nem csak mert addiktívak hanem mert károsak is, emiatt lehet konteósnak tűnök pedig így van
febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!