Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak hogyan bánnak egy...

A férfiak hogyan bánnak egy szép nővel és kevésbé széppel?

Figyelt kérdés

Miben tér el a viselkedés?


Rendben én értem mindenki szép ahogy van, de aki rossz lelkületű az csúnya.


Viszont észrevettem hogy a férfiak teljesen máshogy állnak a szép nőkhöz és az átlagoshoz. A szép nőknek puncsolnak. Ez a párkapcsolatban is így van?



jan. 29. 20:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16%
9. Ez a Dobler-Dahmer elmélet
jan. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

En taho vagyok az osszes novel, hiszen ugysem varhatok toluk semmit.



39F incel

jan. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy korábban írták, mindkettő nemnél ez, és őszintén szólva én is úgy látom, a nők sokkal rosszabbak, maximum. nem "reklámozzák" annyira.

Egy férfi kellően jóképű és/vagy domináns, onnantól nők többsége azonnal odaadja magát és nem érdekli a semmit.

Nyilván ez a férfiaknál is így van. Majd nézd meg egy nagyobb üzletben, hogy hogy felderül a férfiak arca, ha egy 25 éves csinos lány ül be a kasszához, vagy hogy milyen segítőkészek egy 30 alatti csinos nővel.


Ha férfiként egy vitában egy csinos nővel állsz szemben, gyakorlatilag esélytelen hogy a férfiak melléd álljanak, még akkor sem, ha nyilvánvalóan igazad van.

jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó,2 ponton nem igaz,amit írsz. A nők még a jóképű férfiak között is válogatnak. A domináns pasikat se szeretjük.

Szerintem pont,hogy 30-50 közötti szép nőkkel elnézőbbek,segítőkészebbek,lovagiasabbak. 30 alatt otrombábbak,nyomulósabbak voltak velem. Akkor még inkább kis butuska p.csaként kezelik a nőket szerintem. Szerintem a leginkább nyert ügyük a 30-40 közötti szép,karcsú,sportos,jól öltözött,tanult nőknek van.

Persze ez az egész csak akkor számít,ha folyamatosan monitorozod a körülötted lévő pasik véleményét. Egy normális nő (és férfi) nem azért él,hogy 10/10-es értékeléseket gyűjtsön idegenektől minden nap.

jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem kicsit se izgat hogy nez ki egy csaj ha nem kapcsolat celjabol ismerkedek. Mivel kb mindig tobb evig tartanak nalam, igy szokoevente erdekel, hogy melyik hogy nez ki 😃
jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
58%
Nem puncsolok senkinek. Valamelyikkel sokkal meghittebb kapcsolatba vagyok mint a másikkal, de ez személyfüggő is nem csak kinézet.
jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!