Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó emberismerőnek tartod...

Jó emberismerőnek tartod magad? Mennyire tudod kezelni az embereket?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk egy idegenről 10 perc beszélgetés alapján megállapítod, hogy milyen személyiség.. A mimikáiból, gesztusaiból, arckifejezéséből, testtartásából, testbeszédéből, öltözködéséből, tekintetéből, arcformájából stb... Mennyire szokott bejönni az első megérzés?

Volt már, hogy nagyon félreismertetek valakit, mert totál az ellenkezőjét mutatta annak, mint amilyen ő valójában?

Mennyire találod meg más emberekkel a közös hangot? Tudsz egy hullámhosszon lenni velük, vagy ráhangolódni más emberekre?



febr. 14. 11:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi érdekes kérdés:)


Ha gyors benyomás kell, arra jó az első 10 perc, de igazi személyiséghez inkább 4-5 év. Az arcformát nem javaslom figyelembe venni.

febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossz emberismerőnek tartom magam, mert például azzal, akit barátomnak gondoltam, 5-6 év után fáztam rá: ekkor úgy döntött, nem szeretné velem többet tartani a kapcsolatot, nem vagyunk jóban. Ezt másnak mondta el, pár bizalmas információ kíséretében, amit rólam megtudott.

Másvalaki anyagilag károsított meg, a harmadik pedig akit bejuttattam valahova, ott szemétkedett velem.

Csapnivaló emberismerőnek tartom magam.

febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem vagyok jó emberismerő. És sajnos hamar ítélkezem , de ezt igyekszek palástolni. Én őszinte ember vagyok, így még ez is nehéz, szóval nehezen vagyok szerethető. Igyekszek dolgozni rajta.
febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Az pont nem jó emberismerő, aki 10 perc után ítél meg valakit. Az csak a felszín.

Egyébként olyan szempontból jó emberismerőnek tartom magam, hogy tudom, hogy kitől kell távol tartanom magam, kiben lehet inkább megbízni, kitől mire számíthatok.

Olyan volt, hogy csalódtam valakiben. De igazából nem azért, mert kiismerhetetlen volt, vagy mert teljesen mást mutatott. Csak nem igazán foglalkoztam a jelekkel.

febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

10 percen belül nem, van akinek rossz kedve van és flegmán viselkedik, de közben meg nem az...

febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Mostmár igen. De ehhez az is kellett, hogy saját magamat ismerjem meg.

Tényleg 10 perc már, hogy kiderüljön, hogy SZÁMOMRA ki a mérgező, kártékony vagy jótékony.

És 99%-ban be is igazolódik és nem is vagyok sokáig hajlandó egy levegőt szívni ilyen emberekkel.

febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

"És 99%-ban be is igazolódik és nem is vagyok sokáig hajlandó egy levegőt szívni ilyen emberekkel."

Szerencsés vagy. Én olyat ismertem, aki nagyjából 6 éves kora óta gyakorolja az emberek manipulálását, van hogy évekig képes sok embernek hízelegni, amíg fel nem térképezi egy közösségben a kapcsolatokat, meg hogy kihez kell törleszkedni, aztán elkezdi kártékony, bomlasztó tevékenységét.

febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálom, nekem is voltak ilyen ismerőseim, ezért megértem. És én sokszor hittem azt, hogy velem van a gond, mert ávertek, manipuláltak. És tudtam utólag, hogy mit hogy kellett volna mondani, de abban a pillanatban a saját hitrendszer (ami a legtöbb embernél torz) blokkol. Többek között ezért kezdtem el a saját utamat járni.
febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban igen, de volt már, hogy olyanban csalódtam, akiből aztán ki nem néztem volna. Nagy színészek tudnak lenni az emberek.
febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
61%
Előfordul, hogy valaki 10 perc alatt már kiállítja a bizonyítványt magáról de alapjáraton azért az kevés. De idővel elég jól kiismerem az embereket, sokszor volt, hogy tudtam hogy valami nem stimmel de a környezetem nem hitte el és egyedül én nem voltam meglepődve, amikor végül kiderült, hogy valóban seggfejek. De szoptam már be úgy is, hogy egy általam szeretett személy cseszett át, ott valószínűleg azért nem vettem észre, mert a legjobb barátnőm volt az illető, legalábbis én azt hittem.
febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!