Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted mik a legnegatívabb,...

Szerinted mik a legnegatívabb, legpusztítóbb érzések? Szerintem a szégyen és az elutasítottság mindenképp dobogós.

Figyelt kérdés

Tudsz példákat sorolni rá? Szerintem a szégyen rosszabb, mint a bűntudat, a bűntudat valami külső dologhoz fűződik, míg a szégyen belül van és belülről őröl fel.

A visszautasítottság meg lehet csak azért, mert túl sokszor volt benne részem.. 😔😔 Na meg persze a gyűlölet is ott van a top helyen, de hát ez annyira triviális, hogy meg se kell szinte említenem..



febr. 26. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Harag, düh, féltékenység, szorongás, félelem.
febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Jani_a_NAGY ***** válasza:
32%

Eltérőn közelítve:

- FÉLTÉKENYSÉG mert hatványozza magát (kell hozzá nagy önbizalomhiány)

- gyűlölet (félreértés és) ok nélküli negatív egyre erősödő & állandóan megújuló tényleges ok nélküli!! ellenséges vagy rosszindulatú érzés, amit szítani szoktak számító emberek!

a többi már felsorolt ezután jön, de mindenki val'szeg más - más sorrendben érzi át! de...

nem nyilvánvaló...

nem egyformán érezzük át! szerintem.

febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Szorongás, letargia, kimerültség.
febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az amikor az ember úgy érzi magát, hogy egy szar darab, tehetetlenség érzése, az amikor nem meri hallani vagy épp elmondani a véleményét.
febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szégyen meg a szorongás,tehetetlenség
febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!