Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi választja el az incelséget,...

Mi választja el az incelséget, attól a teljesen elfogadott állásponttól, hogy az előnyösebb külsejű embereknek nagyobb a sikere a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Érdekel, hol a határ.

márc. 25. 13:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen. Nyilván nem mindenkire igaz, de ezt a jelenséget én is tapasztaltam, hogy egy kevésbé vonzó férfinak már csak az ilyen nőknél van esélye.
márc. 25. 17:11
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Incelség mindig a rossz külső miatt alakul ki szerintem. Rossz külsővel nehéz sikeresen ismerkedni.
márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Nem biztos, én 42 vagyok, van 2 gyerekem, nem hiszem hogy adnék esélyt egy alacsony, ronda pasinak.

Találtam magasat, és még a gyerekeimet is elfogadja.

ápr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmi sem választja el. Gyakorlatilag az incel álláspont többségével egyetért a többség, ami zavarja őket az, hogy ezt (szerintük) az incelek túl gyakran hangoztatják, illetve zavarja őket a folyamatos “rinyálás”. Ezt rossz személyiségnek állítják be és erre fogják az incelek sikertelenségét.
ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem csak dugni akarok, meg nem olyan a viselkedésem társaságba mint itt a gyakori sokszor amikor felidegesít a sok Chad a marhaságainak puffogtatásával. A nők egyébként sem tudják leszürni még valamennyi randi után sem, hogy X pasi milyen. Hogy másznak bele különben bántalmazó kapcsolatba.


Kopaszodók, alacsonyak nem kellenek senkinek például, a kondi nem használ, a Facebook alapítója hiába gyurta ki magát, így is fintorognak tőle a nők. Persze neki van felesége, de ez engem hol vigasztal, valaki a lottót nyeri meg, akkor én is lottózzak?


Irjátok ott hogy járjak társaságba. Járok, de semmi. Ez miatt még jobban ki vagyok akadva, mert ha fanyal

ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Akárhogyis, a vonzalom a legösztönösebb, legállatiasabb dolog amit el lehet képzelni. Hülye aki azt gondolja bele lehet szólni.

Persze lehetsz remek ember és ezért néhányan kedvelhetnek, de ez annyira van a vonzalomtól mint Makó Jeruzsálemtől.

ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A vonzalomba nyilván nem lehet, de a párválasztásba igen. Az ugyanis nem úgy szokott menni, hogy az ember elsőre megítéli, kit tart kapásból vonzónak, és onnantól csakis velük lesz hajlandó bármilyen kapcsolatra. Simán le tudják venni olyanok is a lábáról a nőt, akikre először fel se figyelt.
ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!