Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már olyat férfiként,...

Éreztetek már olyat férfiként, hogy féltetek a verekedéstől és a tényleges fizikai erőszaktól?

Figyelt kérdés
Nem a boksz meccs nézésére gondolok, azt bírom, hanem egy olyan érzésre, amikor állandóan gyengének érzem magam és gyerekként leblokkoltam verekedés közben. Meg azt is érzem, hogy sokszor nem tudok eléggé kiállni magamért, túl sokszor vagyok konfliktus kerülő, pedig fizikailag nem is vagyok gyenge.

márc. 25. 22:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
Erről szól az életem. Fizikailag is kis termetű vagyok, széltében-hosszában. Kerülöm is a konfliktust rendesen.
márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Félnék, ha valaki megtámadna. Az utóbbi 20-25 évben nem verekedtem senkivel, illetve edzett sem vagyok. Remélem, soha nem is lesz erre (verekedésee) szükség már életem folyamán.
márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos, igen de újra elkellet kezdenem edzeni. Jártam régen boxra, de már csak zsákolok és erősítek otthon. Muszáj, hogy gyorsan és erősen tudj ütni, mivel ez az alapja egy ökölharcnak. (Persze sok más tényező is van meg lehet is), de akkor is ez alapja. A másik baj meg az, hogy utána meg hirtelen felindulásból sok mindenre képes az ember, akár ököllel is, de inkább én is kerülöm a bajt. Bár utcai harc videókat rendszeresen nézek. Aki meg kifejezetten erős, de mondjuk egyáltalán nem gyors vagy messze áll tőle az erőszak az is félhet igen vagy esetleg a jogi következményektől. 1-es te pedig ne keseredj, mert utcán simán tudsz egy paprikaspray-vel koncentrálni, csak legyen mindig nálad, utána pedig futás a helyszínről...
márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
*kompenzálni
márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára általános iskolában. Utána tettem érte hogy soha többé ne kelljen így éreznem. Ez nem azt jelenti hogy keresem az erőszakot, mint minden kulturált ember előbb próbálom deeszkalálni a helyzetet. Nem vagyok két méteres hústorony, de azért átlagnál magasabb és erősebb vagyok. Ha megtámadnának, egy valakit magammal tudnék rántani a túlvilágra mielőtt a többi lenyom, ebben biztos vagyok. És ez a tudat önbizalmat ad
márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
A harci szellem hiánya,hogy nem tanítottak meg harcolni és ha szükséges akkor elvenni vagy megvédeni.régen volt már háború,el szoktattak az ilyen helyzetektől töketlenné hagynak válni minket,gyengévé.cigányok ezért kapnak vérszemet s lessz egyre nagyobb a pofájuk mert tudják ezt.
márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
Én is félek, de leginkább magamtól, mert tudom, ha egyszer megindulok, akkor kő kövön nem marad. Valószínűleg kiírtom a fél emberiséget.
márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként jól mondja a 6os. Nem is az agressziót kellene tanít, hanem a kellően hatékony önvédelmet vagy ökölharcot, de ez egy minimális agresszió és harci szellem nélkül nem megy.
márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Simán leszakad a vese máj meg lehet pusztulni két rugás ütés variációtól. De láttam olyat is hogy percekig vertek rángatták egymást eredmenytelenül . Az edzés egy dolog . Jól irták CR vagy paprikaspray esetleg gázstukker PV - CS gázzal vegyesen töltve . Autóba is jók ezek, mert az emberek ráuntak az életre teszik az agyukat kábszeresek teli a föld alja sittes geccel .
márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Vesén rúgnálak. >:)
márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!