Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már olyat férfiként,...

Éreztetek már olyat férfiként, hogy féltetek a verekedéstől és a tényleges fizikai erőszaktól?

Figyelt kérdés
Nem a boksz meccs nézésére gondolok, azt bírom, hanem egy olyan érzésre, amikor állandóan gyengének érzem magam és gyerekként leblokkoltam verekedés közben. Meg azt is érzem, hogy sokszor nem tudok eléggé kiállni magamért, túl sokszor vagyok konfliktus kerülő, pedig fizikailag nem is vagyok gyenge.

márc. 25. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Emlékszem a középsulis kollégiumban verekedtünk, hogy orrtörés és monokli lett belőle. Most így 32 évesen nem mernék belemenni egy laza belémkötésnek, mert a tétek növekedtek. Vagy szarráverem az arcát, vagy az enyémet verik szarrá. És nem tudom melyik félelmetesebb, mert nem akarok rendőrségi ügyet. Se szarrávert arcot
márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Anno láttam egy ilyen verekedős esetet szakközépiskolába, akkori osztály társam, beszélgetett egyik lánnyal, srác amúgy így magánakvaló típus volt, ahogy mondta mindig önbizalom hiányos is, nem volt soha barátnője, többször volt hogy beszélgetett ezzel a lánnyal, volt akkor a lánynak kapcsolata szintén a suliba oda járt, nem tetszet neki hogy ez a srác beszélget a lánnyal, lánynak a párja keménykedő mindig fenyegete, ezt a srácot, egyik alkalommal ahogy beszélgettek oda ment a lánynak a barátja, lendületes erőből ököllel, kb 3 szor egymás után orrba boxolta ezt a srácot, szerintem az agresszív megoldás az nem jó.
márc. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Én bevállalom hogy 1csinos lány kedvére üssön rugjon taposson!100kg fekett vagyok! Csak lány, nő!

Pasiknak nyilván nem, azokat lerendezem!

márc. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!