Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is v.an ilyen ismerőse?...

Másnak is v.an ilyen ismerőse? Miért csinálják ezt? (Messenger téma)

Figyelt kérdés

Nekem van egy kollégám, aki ha elérhető, és írok neki, vagy mondjuk küldök egy képet, akkor azon nyomban meg is nézi, és persze reagál is rá, de aztán a következő üzimre már nem, meg se nézi.


Nem mindig ilyen mondjuk, de nagyon sokszor csinálja ezt.

Gondolom, hogy elfoglalt ilyenkor, de ha így van, akkor miért nézi meg rögtön, ha írok neki. Az üzit úgy is el lehet olvasni, hogy nem lép bele a beszélgetésbe, így pedig nem lesz láttamozva.


Nem világprobléma, tudom, egyszerűen csak gondoltam, megkérdezem itt, hátha tud valaki írni vmit.



ápr. 1. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van, hogy ír valaki és felugrik a kis értesítő, én meg pont valamit csinálok a telón es véletlenül rányomok az értesítésre és így megnyílik az üzenet.
ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Korrekt
ápr. 1. 19:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megnézi az üzenetet elfoglaltság közben és másodjára már azért nem nézi mert azt feltételezi nem írsz már többet.

Velem sokszor van olyan, hogy valaki ír, pont a kezemben a telóm ezért megnézem, válaszolok is de a kövi pillanatban megyek dolgomra így hiába ír nem látom nem olvasom lehet akár csak órák múlva.

ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, megnézni két másodperc, válaszolni hosszabb.

Ha rögtön válaszolgatna, akkor nyilván folyamatosan írogatnál neki, nem hagynád békén

ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha pedig nem nezne meg, az lenne a baj. Megnezi, latja hogy semmi fontos, es kiszall belole. Nem azert erheto el, mert neked akar raerni.
ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is megnézem, aztán oké, csinálom tovább a dolgom, majd amikor van időm, válaszolok.


Van egy ismerősöm, ő konkrétan 2 oldalnyi üzenetet küld, amikor láttamoztam. Mi a f....???


De tényleg, látja, hogy fenn vagyok, véletlen rányomok, és utána a nyakamba rakja minden nyomorát is.


El sem olvasom azt már, csak amikor ráérek neki válaszolgatni....

ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat.


Mondjuk nem értem, miért kell bunkózni...

ápr. 1. 23:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok esetben csak megnézem aztán később válaszolok. Mert épp csinálok valamit...elolvasni 2 másodperc válaszolni sokkal több.
ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már úgy, hogy egy értesítésre szerettem volna rányomni, de pontosan abban a pillanatban jött egy Messenger üzenet, így végül arra mentem rá. Akkor meg már úgy voltam vele, hogy válaszolok is. Csak sokszor úgy járok, hogy azt hiszem, annyit ír csak, vagy történik valami, és arra terelődik inkább a figyelmem, szóval a többi üzenetre csak később reagálok.

De olyan is megesik, csak pepitában, hogy böngészőből nyitottam meg a FB-t, ott meg, ha valaki ír, automatikusan felugrik a chatablak, onnantól pedig ugyanúgy járok el, mint az előbb írtaknál.

ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, itt te vagy a bunkó, aki elvárja, hogy pattanjanak neki.
ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!