Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is v.an ilyen ismerőse?...

Másnak is v.an ilyen ismerőse? Miért csinálják ezt? (Messenger téma)

Figyelt kérdés

Nekem van egy kollégám, aki ha elérhető, és írok neki, vagy mondjuk küldök egy képet, akkor azon nyomban meg is nézi, és persze reagál is rá, de aztán a következő üzimre már nem, meg se nézi.


Nem mindig ilyen mondjuk, de nagyon sokszor csinálja ezt.

Gondolom, hogy elfoglalt ilyenkor, de ha így van, akkor miért nézi meg rögtön, ha írok neki. Az üzit úgy is el lehet olvasni, hogy nem lép bele a beszélgetésbe, így pedig nem lesz láttamozva.


Nem világprobléma, tudom, egyszerűen csak gondoltam, megkérdezem itt, hátha tud valaki írni vmit.



ápr. 1. 19:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10


Ezt miből szűrted le?


Egyszerűen csak furcsálltam, hogy egyből válaszol, de aztán meg eltűnik. Nekem ez furcsa volt, mert én vagy nem reagálok semmit sem, mert épp nem érek rá más dolgom van, vagy visszaírok, és beszélgetünk.

ápr. 2. 10:53
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Az egész kérdésesből, s a kommentekből.

Megnézni 2 mp, válaszolni több, beszélgetni pláne.

ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!