Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a magyarok furcsának...

Ezt a magyarok furcsának találják?

Figyelt kérdés
Nem használok metrikus rendszert. Már előfordult, hogy kérdezte valaki a hőmérsékletet, hiába mondtam nem értette.

ápr. 2. 21:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Miért használsz mást, mint amit mindenki ismer?"


10+ éve álltam át rá, már megszoktam. Internetes fórumokon ezt használják, szinte minden más weboldalon is amit látogatok, receptek stb. Minden US customary-ban van megadva, nekem lenne plusz munka átváltogatni.

ápr. 2. 21:55
 12/24 anonim ***** válasza:
85%

A saját buborékodban azt csinálsz amit akarsz. A valóságban te fogsz a többséghez igazodni, és nem ők hozzád. Itt egy tipp ami nem jár plusz munkával: nem szólsz bele olyasmibe, amiben nem vagy képes érthetően kifejezni magad. És még te vagy felháborodva, ha valakinek olyan számokat és egységeket mondasz amit soha életében nem használ vagy hallott róla, de még azt is elvárod hogy egyből fejből neked átváltsák hogy röptében megértsék miről beszélsz. Fordítva ülsz a lovon, és te nem csak kérkedsz azzal hogy mit tudsz, de még provokálsz is vele: "hiába mondtam nem értette".


Elmész a (377/120)csába.

ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"nem szólsz bele olyasmibe, amiben nem vagy képes érthetően kifejezni magad"


Kérdeztek tőlem valamit, válaszoltam, nem értették, ennyivel lezártam a dolgot.


Itt csak egyedül te vagy a provokátor troll 12-es.

ápr. 2. 22:20
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem az is érdekelne,hogy így odamennek hozzád az emberek:

-Elnézést,nem tudná megmondani hány fok van?

...mivel az összes telefon alapból kijelzi,nem igazán értem. Meg amúgy se.

ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Elárulom neked, hogy a világon szinte mindenhol metrikus rendszer van, az, hogy az amcsik ilyen hülyék, hogy nekik feltétlenül muszáj egy teljesen más rendszert használni, az ő bajuk.


Még jó, hogy ritkán utazok Amerikába, és nem kell ilyen hülyeségekkel foglalkozni.

ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

13-as, itt egyedül te vágsz fel valamivel, aminek semmi értelme, és azt hiszed, több vagy attól, mert F-ben mondod a hőmérsékletet, sőt, lenézed, mert "nem tud" válaszolni.


Miért kellene tudnia??? Nálunk C-van, km, cm és sorolhatnám - elég gáz, hogy ennyire képtelen vagy alkalmazkodni az országhoz, ahol élsz.

ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%
A fahrenheit erdekes. A tobbi egyszeru.
ápr. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

11-esre, kérdező, ezek szerint neked az egész életed a neten folyik, és nullához közelítő kapcsolatod van a veled egy földrajzi helyen élő emberekkel? Na EZ furcsa, nem a Fahrenheit..

Amúgy ez olyan, mint hogy minden munkahelyen van valami szaknyelv. De értelmes ember nem úgy szól a közértesnénihez, mint a kollégáihoz, mert feléri ésszel, hogy a többi ember nem fogja érteni, miről zagyvál.

ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a magyarok ezt furcsának találják. Én is furcsának találom, de még inkább cikinek, hogy azt hiszed, ettől több vagy. Pedig inkább az ellenkezője az igaz. Azért kicsit sajnállak is.
ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
5%

OFF: azért az mekkora poén, hogy a kérdező feltesz egy teljesen normális kérdést, a jó magyar frusztrált átlagember meg elkezd olyanokra reagálni, amit a kérdező egyáltalán nem írt: "sajnállak, többre tartod magad, USA így meg úgy"

Jól megmondtátok, Európa egyik legcsóróbb országából, Magyarországról! Most meg irány vissza kávét főzni a főnöknek!

ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!