Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a pszichopatákat?

Figyelt kérdés

Sok helyen szitokszóként hallani. De szerintem mindenki szokott hazudni, csalni vagy lopni ha alkalma nyílik rá. Akár adóelkerülés, vagy kisebb lopás családtagoktól/rokonoktól ha mód van rá. Esetleg megzsarolni valakit valamivel hogy megszerezz valamit amit szeretnél.

Szexszelni random emberekkel, akár akkor is, ha közben van párod. Alkohol, külföldön járva egy kis drog. Csalás a vizsgákon, hazugságok a munkahelyen vagy épp megfúrni egy ellenszenves kollégát.


Nem értem miért kéne ezt szégyellni vagy úgy tenni, mintha nem tartozna az ember életéhez? Miért akar mindenki hóvirág lenni?

Szerintem az embernek ki kell használni a lehetőségeket és nem szerénykedni.



ápr. 5. 12:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Te tisztában vagy vele, hogy mit jelent a pszichopata szó?
ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Picit még olvass utána a dolgoknak :D
ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
A pszichopata nem csak ennyit csinál. És nála nincs jó és rossz ember. Egyformán mindenkit tönkretesz maga körül és akivel érintkezik azokból, csak hasznot húz. Mikor már nincs szüksége valakire, akkor megválik tőle, de folyamat aláza és fájdalmat okoz neki. Nem válogat. Ezt élvezi. Senkit sem tisztel.
ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

3-as: De mindenki ezt csinálja. Ha nekem nincs már szükségem valakire azzal én is megszakítom a kapcsolatot. Mi ebben olyan fura?


Mindenkinek van valami haszna az életben, jó társaság, jó szex, pénzforrást vagy hasonló. Ha már nem nyújtja azt amiért megismerkedtünk, onnantól kezdve részemről vége.

ápr. 5. 13:20
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Látszik, hogy nem volt velük dolgod...vagy te is az vagy, hogy ennyire nem érted a különbséget... Nekem volt és marhára nem olyan, mint egy sima ember, aki átvág és otthagy...Sőt nárcisztikussal is volt dolgom, de még rajta is túltett. Konkrétan 2 hónap alatt úgy kicsinált, hogy majdnem öngyilkos lettem.
ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
11%
a pszichopaták, baszott szexik .
ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Hogy tudna úgy kicsinálni? Max ha hagyod magad.

Én sosem voltam még a padlón más miatt. Nem értem ez mit jelent.


Ha valakit tudok használni jó, ha már nem akkor kuka. Egyszerű a képlet szerintem. Érzelmileg sosem kötődöm, azt nem tudom mit jelent.

ápr. 5. 13:32
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

"De mindenki ezt csinálja"


A te logikád szerint mindenki pszichopata, miközben a népesség kb 1%-a az. Tényleg olvass utána, mert csak hülyét csinálsz magadból.

ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmad sincs, mit jelent a “pszichopata” szó, ugye?
ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Na hát akkor te is pszichopata vagy. És azért nem szeretik őket, mert ők se szeretnek. Nem tudnak kötődni. Ha ez nem genetikus, akkor a kedves szüleid nem tanították meg neked az érzelmeket. A pszichopataság nem a lopás, csalás, adóelkerülés, szabados szex, kollégafúrás szinonimája. Hanem érzelmi fogyatékosság. Aminek a következménye másokat semmibe vevő intenzív gonoszság.
ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!