Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a pszichopatákat?

Figyelt kérdés

Sok helyen szitokszóként hallani. De szerintem mindenki szokott hazudni, csalni vagy lopni ha alkalma nyílik rá. Akár adóelkerülés, vagy kisebb lopás családtagoktól/rokonoktól ha mód van rá. Esetleg megzsarolni valakit valamivel hogy megszerezz valamit amit szeretnél.

Szexszelni random emberekkel, akár akkor is, ha közben van párod. Alkohol, külföldön járva egy kis drog. Csalás a vizsgákon, hazugságok a munkahelyen vagy épp megfúrni egy ellenszenves kollégát.


Nem értem miért kéne ezt szégyellni vagy úgy tenni, mintha nem tartozna az ember életéhez? Miért akar mindenki hóvirág lenni?

Szerintem az embernek ki kell használni a lehetőségeket és nem szerénykedni.



ápr. 5. 12:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező inkább szociopata. Bár vannak közös vonások a pszichopátiával és nem véletlenül fut egy ideje ugyan azon a bno kódszám alatt.
ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert szellemileg és agyilag fogyatékosok. Hiányoznak belőlük dolgok, bizonyos agyterületek nem működnek. Ez betegség. Inkább menjél terápiára kérdező, mert az életed így teljesen felesleges, csak olyan mintha egy pocsolyában élnél, pedig ott a tenger.
ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ha egy gazember vagy (ld 20-as hozzászólásodat, mely szerint a valójában alapvető emberi viselkedésmód, az erkölcs, gyengeség, akkor mért akarod, hogy szeressenek? Nem, téged lehetetlen szeretnie az emberiség normális 98%-ának!
ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ki mondta, hgy azt akarom szeressenek?

Csak arra voltam kíváncsi miért utálják az emberek a pszichopatákat. Ennyi volt a kérdés, nem több.


21-es: Miért gondolod, hogy szociopata vagyok?

ápr. 5. 22:06
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha nem vágynál mégis arra, hogy szeressenek (bár valószínűleg inkább arra, hogy tiszteljenek, féljenek tőled), akkor a legkevésbé se érdekelne, hogy mért nem szeretnek.
ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vágyom rá. Nem értem miért feltételezed egyáltalán. Hogy magyarázzam el, hogy felfogd?


Vagy ha te a tengericsillagok táplálkozásáról olvasol akkor csak az lehet a motivációd, hogy titokban tengericsillaggá változva akarsz kúszni a tenger fenekén?


Meg sem fordul a fejedben az emberi kíváncsiság? Amikor egy jelenséget csak megérteni akarsz kívülről?

ápr. 5. 22:45
 27/32 anonim ***** válasza:

Hát te belülről akarod megérteni, nem kívülről. De már nem érdekelsz. Nem vagy szimpatikus.

21-es, pszichopata, nem szociopata. Nem primitív indulati bűnöző mélyszegénységből, hanem acélpenge élességű, öntelt, intelligens Lucifer.

ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Leginkább, mert fogalmuk sincs mit jelent a pszihopata, ahogy kérdezőnek sincs. Egyébbként érzelem hiányról, érzelem nélküli életről van szó. A pszihopata egyban nem keletkeznek érzelmek, ezért azok nem befolyásolják az illető személyiségét, viselkedését.
ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
94%

Mert a pszichopaták a hazudozásaikkal,kihasználásaikkal,"csak úgy kibszok a másikkal,heccből,mert megtehetem" hozzáállásukkal másokat károsítanak meg.Fordított esetben már nem szokott tetszeni nekik...

Egy melótársam,akiről összeállt a kép pár hónap után,hogy pszichopata vonásai vannak(saját maga is beszélt arról,hogy rokonai is annak tartják)a rendszeres lógásai miatt elesett egy pénzösszegtől.Mikor megtudta,hogy ez miért van,teljesen fel volt háborodva,hogy miért teszi ezt vele a cég.Mindenki átlátott már a szitán vele kapcsolatban,de még mindig akarta bizonygatni az igazát,hogy ő nem ezt érdemli,hát elég buta volt szegény.

ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

27-es: Valóban nem vagyok primitív, indulati bűnöző. Azok max pár ezer forintot lopnak egy sarki kisboltból.

Én meg már 15 millió Ft felett járok ami a csalásokat illeti. De ember nincs aki rámbizonyítja, minden legális és/vagy visszafejthetetlen.


Nem érdekel szimpatikus vagyok-e. Sosem érdekel mások mit gondolnak, maximum ha releváns az én döntéseim/előmenetelem szempontjából.

ápr. 6. 09:11
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!