Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a pszichopatákat?

Figyelt kérdés

Sok helyen szitokszóként hallani. De szerintem mindenki szokott hazudni, csalni vagy lopni ha alkalma nyílik rá. Akár adóelkerülés, vagy kisebb lopás családtagoktól/rokonoktól ha mód van rá. Esetleg megzsarolni valakit valamivel hogy megszerezz valamit amit szeretnél.

Szexszelni random emberekkel, akár akkor is, ha közben van párod. Alkohol, külföldön járva egy kis drog. Csalás a vizsgákon, hazugságok a munkahelyen vagy épp megfúrni egy ellenszenves kollégát.


Nem értem miért kéne ezt szégyellni vagy úgy tenni, mintha nem tartozna az ember életéhez? Miért akar mindenki hóvirág lenni?

Szerintem az embernek ki kell használni a lehetőségeket és nem szerénykedni.



ápr. 5. 12:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
3 ok de ezzel ne dicsekedj mert nincs miért, senki sem irigyli a boldogtalanságodat. Inkább sajnáljad magadat hogy neked ez az élet jutott. Persze ezzel nem lehet mit tenni, csak azt hogy az ilyeneket kiszűrik és megakadályozzák a csalásokat, te meg a lehetőségek szerint élsz valahogy, bár ugye szenvedni se tudsz, ha véletlenül mégis rosszul élnél.
ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Nem dicsekvésnek szántam, csak gondoltam releváns infó rólam a témához.


Nem sajnálom magam ettől függetlenül. Én ilyen vagyok, más másmilyen. Ez van. Mindenki azokkal a lehetőségekkel él amik vannak neki.

ápr. 6. 14:38
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!