Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire megvetendő, hogy...

Az mennyire megvetendő, hogy szerencsétlen Karsai Dániel videóit 2x sebességgel nézem a YouTube-on, mert így sokkal jobban átjön az érzelem az üzeneteiben?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nem tehet ő róla, sőt valószínűleg idén meg is halhat, sajnálom szegényt, igaza van.

ápr. 12. 01:11
A kérdező szavazást indított:
Semmi gond ezzel.
Ez kegyeletsértés!
16 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Kérdésed provokativ, kitalált.

Ugyanis ha 2x sebességgel nézed, akkor nincs hang, és csak komikus bólógatások vannak, semmilyen "érzelem" nincs egy gyorsitott videóban.

A kérdés miatt szégyelld magad.

ápr. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van hang.
ápr. 12. 05:32
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Én is így nézem.

A mai felgyorsult világban amúgy nagyon sok videót így nézek. Szoktam recepteket fordítani külföldi videókból, amik olyanok, mintha legalábbis visszafelé játszanák le. Mármint olyan lassú. Élvezeti érték romlása nélkül lehet felgyorsítani.

Karsai Dániel beszédjén is javít ilyenkor a gyorsítás, és állítom, még érthetőbb is a mondanivalója.


Viszont a kérdés ettől tényleg kicsit bumfordi, mert ok, így teszünk, de miért kell ezt közhírré tenni?

ápr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom szegényt, sajnos nekem sincs sokszor türelmem végighallgatni a mondandóját a lassú beszéde miatt. Nincs ezzel baj kérdező, nem ehhez vagyunk szokva és nem vagyunk eü. dolgozók.
ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Ő nem tehet róla, hogy lassan, nehézkesen beszél, mi meg arról nem, hogy így nehezebben érthető a beszéde. Ezzel amúgy tisztában van, csak ugye nem tud máshogy beszélni. A kegyeletsértés fogalmának meg nézz utána, egyáltalán nem passzol ide.
ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Áh, ok. Remixet azért nem csinálok szegényke beszédéből.
ápr. 12. 08:34
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Otthon azt csinálsz, amit akarsz ezen a téren, de az valóban nem lenne ízléses. Remélem viszont, hogy nem troll vagy, kezdek már gyanakodni… Azt sem muszáj leírni folyton, hogy szegény, szerencsétlen stb.
ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem szerencsétlen. Lehet, hogy a karma.
ápr. 12. 08:40
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
De kár, hogy normálisan válaszoltam az elején, rosszindulatú vagy. Nos, a karma utolérhet téged is, ha élvezkedsz, gúnyolódsz másnak a nehéz sorsán...
ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem. Felülbíráltad a sajnálatomat. Erre pipultam be!
ápr. 12. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!