Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire megvetendő, hogy...

Az mennyire megvetendő, hogy szerencsétlen Karsai Dániel videóit 2x sebességgel nézem a YouTube-on, mert így sokkal jobban átjön az érzelem az üzeneteiben?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nem tehet ő róla, sőt valószínűleg idén meg is halhat, sajnálom szegényt, igaza van.

ápr. 12. 01:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

(Hú, már megijedtem, hogy meghalt, rá is kerestem, de nem, csak a kérdező nem tudja, mit jelent a kegyeletsértés.)

Szerintem nem gond egyáltalán, legalábbis ha nekem ilyen bajom alakulna ki, én nem érezném fájónak, hogy így hallgatják a videómat.

ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2%
Ki az a Karsai Dániel? Valami botlábú focista? NB2?
ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat! Már beugrott, hogy kiről van szó... :( Nagyon kedvelem őt. Egy rendkívül kitartó és erős ember. Ebben az állapotában minden egyes kiejtett szó fájdalommal járhat számára. Szerintem nem kellene ilyen kérdéseket kiírni. Ez nagyon gáz.
ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak, de ez duuuva volt.
ápr. 12. 19:30
 15/15 A kérdező kommentje:
XD
ápr. 12. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!