Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek aki 32 éves...

Angelo99 kérdése:

Szerintetek aki 32 éves elmúlt és szűz az férfi létére "csúnya" lehet elég sekélyes fogalmazás?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 19:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Igazabol az atlagos kulso is pont annyira szubjektiv mint a csunya vagy a szep🙄 mas szamit nekem atlagosnak es mas szamit a szomszednak atlagosnak.
ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
#10: súlyos gondok vannak a fejedben.
ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Lehet csúnya, de nem feltétlenül igaz. A csúnyaság szubjektív fogalom. Az egyik nő Adinsznak tart a másik meg bányarémnek tart.


Az is lehet hogy a személyiségeddel, a kisugárzásoddal, ápolatlanságoddal stb van baj. Extrém esetben cölibátust fogadtál.

ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
szia miért? pedig igaz amit írok csunya nő van , rút nő,de férfiban csak aki nem jóképű ,nem egy "Brad Pitt" pld ahogy illik mondani...........
ápr. 19. 20:33
 15/24 anonim ***** válasza:

"pedig igaz amit írok"

. Nem, nem az, és leírhatod még tízszer, akkor sem lesz igaz.

ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
miért is nem az? mondj okokat... példákat
ápr. 19. 21:10
 17/24 anonim ***** válasza:

#16: mondhatnál Te is.


Példa kell? Ok. Férfia vagyok. Mondták rám, hogy ronda vagyok.


Most mi lesz? Megvádolsz hazugsággal? Legyen. Valaki listát is késztett arról, kik a legrondább férfi színészek: [link]


A Joy is írt egy cikket: [link]

ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
jó lehet igazad van ,de a férfinak nem kel szépnek lenni azért .
ápr. 19. 21:26
 19/24 A kérdező kommentje:
és a valóvilágból szerintek VV Lamin jóképű? és mennyi nője volt ....
ápr. 19. 21:33
 20/24 anonim ***** válasza:

Lamin baromira nem jo pelda erre. Nagyon sok nonek bejon az extremen tetovalt pasi, a szarmazasa meg pluszba egzotikumkent tesz ra erre.

Arrol nem is beszelve, hogy a fejere van irva, hogy olyan dumaja van amire a fiatal lanyok vevok.

Alekosznak is sok noje volt, attol meg nem vonzo ferfi.

De egyre jobban nem ertem mire is vagy kivancsi.

Csunya pasi letezik. De nekik is van nojuk. Valamiben azonban ki kell emelkedniuk, hogy szep nojuk legyen. (Intellektus, duma, vilagkep, stilus) nem lesz valaki 30x evesen csak azert szuz mert csunya.

ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!