Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homoszexualitás mentális...

A homoszexualitás mentális rendellenesség?

Figyelt kérdés
Az LMBTQ-s propagandákat félretéve, ha a tudományt nézzük igaz hogy ez mentális rendellenesség/betegség?
ápr. 21. 09:30
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyetek már ennyire értetlenek

Azért jön ki magasabb szám a homokosokat számlálóknál mert beleszámolják azokat is akik nem azok csak bekepzelik/menok akarnak lenni

ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
#31 bármi bizonyíték?
ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
0%

32#

Keress rá és találsz kutatást erről, én sem emlékszem már a nevére de gondolhatod hogy nem viccből találom ki

ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

31


De nem érted, hogy saját magadnak mondasz ellent?


Én azt állítottam, hogy nincs több homoszexuális mint mondjuk 30 évvel ezelőtt, csupán többen mernek kiállni felvállalni magukat.


Te pedig azt állítod, hogy de, sokkal több homoszexuális van, mert beleszámolják azokat is, akik egyébként nem azok, csak így akarnak menők lenni.


Most akárhogy is számolsz, a valódi homoszexuálisok száma NEM növekedett, mert aki csak divatból homoszexuális, az ugyanúgy heteroszexuálisnak minősül, csak mentálhigiénés problémái vannak.


Hiába van ilyen kutatás, semmi köze a homoszexualitáshoz, ennek ahhoz van köze, hogy a heteroszexuális emberek között sok mentális beteg van, akinek pszichés segítségre lenne szüksége.


Mi köze ennek a homoszexualitáshoz?

ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

#34

Még mindig nem érted hogy mit írok

Azért jön ki magasabbra szám mert sokan fake melegek

Nem mondtam hogy ők is melegek azt mondtam hogy egyre több meleg jön ki a számból mivel egyre többen vallják magukat annak azok is akik nem azok így már érted?

ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
#33 ez így kevés. Konkrétum kellenek az állításod bizonyítására. Anélkül levegőbe beszélés alap nélkül.
ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
Mondtam hogy keress rá és biztosan megtalálod, szerinted és fejből ismerek minden kutatást amit valaha olvastam? Ne legyünk már ennyire buták
ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
#37 nem, de nem tudhatom mire gondolsz. Linkeljek olyat, ami ellent mond annak amit te mondasz, és mondjam, hogy biztos csak félreértetted?
ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%
Durva hogy a meleg propaganda mennyire agresszívvá teszi az embereket, ha valaki nincs beleszerelmesedve a meleg témába azt egyből meg akarják lincselni
ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
38%

Nincs propaganda. Hisztéria van, hogy ha egy műben nem csak fehér, keresztény, heteroszexuális férfiak vannak, hanem:

- nők: akkor feminista propaganda,

- ha feketék: akkor kisebbségi propaganda,

- nem heteroszexuálisak: akkor lmbtq propaganda,

miközben semmi más nem történik, csak a társadalom tagjait próbálják meg változatosabban reprezentálni, akik eddig tabusítva voltak.

ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!