Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homoszexualitás mentális...

A homoszexualitás mentális rendellenesség?

Figyelt kérdés
Az LMBTQ-s propagandákat félretéve, ha a tudományt nézzük igaz hogy ez mentális rendellenesség/betegség?
ápr. 21. 09:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

“Nem mondtam hogy ők is melegek azt mondtam hogy egyre több meleg jön ki a számból mivel egyre többen vallják magukat annak azok is akik nem azok így már érted?”


De akkor pontosan ugyanannyi meleg van, mint előtte. Olyan nincs hogy valaki fake meleg.


Vagy homoszexuális valaki, vagy nem.


Attól mert azt mondja magáról valaki hogy ő homoszexuális annak ellenére hogy nem az, ő ugyanúgy heteroszexuális, csak mentális beteg, aki azt hazudja hogy homoszexuális, mert úgy gondolja, hogy ő ettől több vagy menőbb lesz.


De ettől még nem válik homoszexuálissá.

ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
0%

De az pedig propaganda mikor valaki elvágná a másik torkát azért mert ő nem szerelmes a meleg emberekbe

A nők hogy jönnek ide? A nőknek vannak legrégebb óta egyenlő jogaik de a feministák próbálnak minél több többletjogot szerezni szerinted ez rendben van?

ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
0%
Minden épeszű ember tisztában van vele, hogy igen, az.
ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

43


De kit érdekel a statisztika, hogy jön ez ide?


Azt írtam, hogy NINCS szignifikánsan több homoszexuális most, mint 30 évvel ezelőtt.


Te pedig erősködsz hogy de, mert vannak fake melegek 😂


Azok heteroszexuálisak!


Te az iskolában kimaradtál 4. osztályban az egyszerű mondatok szövegértelmezésénél?

ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

46


Olvass vissza kiscsillag.


Ő maga írta, hogy azért van több homokos, mert sok gyerek bemeséli magának hogy homokos, közben meg nem az 😀


Nem mentem neki kaszával senkinek, de aki azt is letagadja amit pár órával ezelőtt írt az kicsit erős.



Olvasd el a 17-es válaszát, mielőtt olyanba okoskodsz bele, amiről fogalmad sincs.

ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Valamelyikőtök legyen már okosabb, és nem eteti a trollt ezzel a végtelen szájkaratéval.

Az egyikőtök azt nem képes felfogni, hogy a nem heterók arányát képes rontani egy fals bevallás (ha van 34 róka és 10 nyúl, de abból a tízből 5 rókának vallja magát, a statisztika szerint is 39 róka és 5 nyúl lesz, ha a valóságban nem így van), és te arra fogsz érvet alapozni amit a hamisított statisztika mond.

A másik meg azt nem képes felfogni, hogy búzának lenni nem divat, és attól hogy a bevallás alapú statisztikáknak van egy eredménye, az nem reprezentatív és nem is mindig őszinte. Attól hogy a statisztika szerint van X% nem hetero, és esetleg benne van 0,0X% fals válasz (pl. 1000 homoszexuálisból csak 996-997 valóban az, a többi kamuzik), még ott vannak azok akik nem akarják vagy merik felvállalni. Mindig több meleg van, mint amit a statisztikák közölnek.

ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
A homoszexualitás mentális rendellenesség? Nem az :) A témát berekesztem,mindenki nyugodjon meg.
ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanolyan természetes, mint a heteroszexualitás. Az állatvilágban is jelen van ugyanúgy mindkettő, mint az embereknél.
ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!