Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyanok, akik...

Vannak még olyanok, akik rendszeresen olvasnak könyvet? Vagy ez már ódivatú, kihalt szokás?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nagy film!


[link]

ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem a nagymamámnál láttam könyveket, ezek olyanok, mint a Twitter, csak fára festve, ugye?
ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az összes ismerősömnek, és nekem is kevés a szabadidőm. Inkább netezünk, híreket olvasunk, gyakorizunk, legalábbis én, minthogy könyvet olvassunk.
ápr. 28. 13:51
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg valahogy engem nem érdekel egyetlen regény sem. Most, hogy feltettem ezt a kérdést, elolvastam pár könyv ajánlóját pl. a Libri weboldalán, de egyik sem tudna lekötni. Vagy szerelmi történet, vagy krimi mindegyik, engem egyik téma sem érdekel.
ápr. 28. 13:56
 15/19 A kérdező kommentje:
Az gyerekeknek való könyvek aranyosnak, de nem fogok felnőtt fejjel gyerekeknek való sztorikat olvasni.
ápr. 28. 13:59
 16/19 A kérdező kommentje:
*aranyosak
ápr. 28. 13:59
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az összes ismerősömnek, és nekem is kevés a szabadidőm. Inkább netezünk, híreket olvasunk, gyakorizunk, legalábbis én, minthogy könyvet olvassunk."


Vagyis mégsincs kevés szabadidőd, csak mással töltöd olvasás helyett. :)

ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Anya is, illetve én is rendszeresen olvasunk még könyveket. A városi könyvtár az utóbbi pár évben nagyon gyorsan gyarapítja az állományát, és rengeteg felkapott, kortárs művet tudtak összeszedni az utóbbi időben, szóval sokat járunk oda. (ez azért számít nagy dolognak, mert most nagyon rákapcsoltak erre, illetve kisebb városról van szó)
ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Meg valahogy engem nem érdekel egyetlen regény sem."

Ezt nehezen tudom elhinni. Vagy te minden kiadott regény tartalmát ismered, és tényleg nincs közük olyan, aminek érdekel a témája? Mert akkor felmerül a kérdés, hogy erdekel-e valami egyáltalán. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy téged egyetlen film sem érdekel.

ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!