Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Gypsy Rose...

Mi a véleményetek Gypsy Rose esetéről?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen anyának ti örülnétek amúgy?


máj. 12. 22:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Örülnénk???? Azt kapta, amit megérdemelt.
máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Normális vagy? Ki örülne egy bántalmazó anyának?
máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Ismerem "régóta" az ügyet. Megértem a lányt. Abban az élethelyzetben és lelkiállapotban(és ez a legfontosabb momentum!) egy érthető dolog volt, amit ő tett.

Mi, normálisan nevelkedő emberek, nyilván látunk más megoldást a helyzetre, de tőle nem feltétlenül lehet ugyanazt elvárni.

Nagyon sajnálom azt a lányt, hogy neki ezt kellett átélnie, brutális sors, ami neki jutott.

Majdnem egyszerre születtünk. Igazságtalan volt vele az élet.

Még a börtönben is jól érzete magát szerencsétlen, szabadabb volt, mint előtte bármikor... Jogosan.

Én drukkolok neki, hogy le tudja győzni a múltbéli démonjait, és örülök, hogy tudott egy szerető társat találni!


"Ilyen anyának ti örülnétek amúgy?" - Ez a kérdés szerintem no comment abszolút... Jó, a gyengébbek kedvéért: Nem, nrm örülnék, és senki más sem örülne.

máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Pont most megy a tvben. Bármi is az igazság az anyja beteg volt és tönkre tette a lányt.. Simán eljuthatott egy olyan szintre a lány,h megtervezze a gyikkosságot. Nem csodálnám...
máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
1-2 kommentelő,én értem amit irtok.Csakhogy a közvélemény szerint akkor is gyilkos a lány.Meg ugye a börtön viselteket amúgy is elitélik alapból az emberek.
máj. 12. 22:36
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ítélkezzen először felette, aki ugyanezt átéli. Mindig könnyű úgy pofázni, hogy nem járunk a másik cipőjében…abszolút megértem a lányt.
máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6-os


Én is megértem és a kérdésemben a link alatt az irónia volt,mégha ezt komolyan vette bárki is.Azért a való kevés az ilyen együttérző és megértő emberek,mint most itt a kérdés alatt.

máj. 12. 22:40
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt gyilkos egyébként, csak felbujtó, persze Polcz Erikát se megtehetjük emiatt...

Gypsy Rose viszont olyan szinten torzult nevelést és élettapasztalatokat kapott, hogy nem lehet őt "normális mércével" mérni szerintem.

Én drukkolok neki, hogy felül tudjon kerekedni a múltján.

máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%
Az 1-es válaszolónak pedig kívánom, hogy ő is azt kapja az élettől, amit megérdemel.
máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8-as


Az id-n most megy éppen,és hát ez volt az egyetlen út hogy szabad lehessen.

máj. 12. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!