Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálhatja?

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Én egy alacsony, kövér srác vagyok. A csajok elkerülnek, de egyik osztálytársam folyamatosan mondja, hogy menjek el vele csajozni. Nem lát? Vagy szárnysegédet akar? Múltkor, találkozott egyik volt osztálytársával, bemutatott engem, és össze akart hozni vele. A csaj szerencsére nem volt bunkó, de mindent olvasni lehetett az arcáról. Ezt az egészet miért csinálja?

2013. szept. 18. 21:15
 1/3 Luppi ***** válasza:
Ha ez az osztálytársad jó barátod vagy csupán jóindulatú akkor valóban össze akar hozni egy csajjal. Vannak emberek akik úgy csinálnak dolgokat hogy nem mérik fel a dolgok realitását. Ha ez a gyerek ilyen akkor tényleg össze akart hozni a csajjal, de ha nem akkor valóban vagy szárnysegédet akar. Amúgy meg mi van akkor ha alacsony és kövér vagy? Azért nem mondom hogy semmi, mert ez nyilván nem igaz vannak lányok akiknél hátrány de manapság olyan párokat látok hogy... az egész csak duma, önbizalom, ész, pénz, stb függvénye.
2013. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha találkozol olyan lányokkal, akiknél nem teljesen mérvadó a kinézet szólj :D. Nem értem miért erőlteti, személyiségileg is teljesen különbözőek vagyunk, de ezt nem fogja fel. Hiába beszélek vele, elszáll a füle mellett.
2013. szept. 18. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem veszthetsz semmit, ha próbálkozol a lányoknál. Volt sok lehetőségem, amit kihagytam mindössze azért, mert féltem, ma már nagyon bánom.
2013. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!