Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg duci a babám? Ijedjek...

Tényleg duci a babám? Ijedjek meg, hogy na baba lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap már írtam ki kérdést,hogy hogy fogyózzak,mert a doki szerint nagy a babám. 28 hetesen 1,3 kg. Szerinte,ha kicsit diétázok, a baba sem nő majd ennyire nagy ütemben.

Viszont volt,aki írta,hogy nem nagy. Most akkor nagy vagy nem? Kicsit félek,hogy nagy baba lesz!

Ha diétázom,akkor ő is lassabban hízik?

köszi


2011. okt. 4. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy a baba és nem is biztos, hogy még olyan sokat fog hízni. Nekem 1.5kg volt 30 hetesen, mégis 3620gr-mal és 57cm-rel született a kisfiam. A súlyát csak saccolják, soha nem pontos. Ez nem mérvadó, ne diétázz emiatt.
2011. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem is hülyeség hogy te diétázz! Nekem is végig azt mondta a doki, hogy jóóókora bébi lesz, aztán 2800gramm és 48 cm-vel született. Pedig még azt is mondta hogy 2 héttel idősebb is a méretei miatt. Szerintem nem igazán megbízható ez a saccolós méretmérés! Ne diétázz szerintem se!
2011. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem nagy, nekem 1,75 kg volt, 30 hetesen. És a baba elvonja tőled amire neki szüksége van, ha te diétázol, attól ő még a saját ütemében fog nőni szerintem.
2011. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27+6 naposan voltam uh-on. 1,2-1,3 kg között van a súlya. Egy héttel nagyobb a koránál. Nekem diétáznom kell, mert terhességi cukorbeteg lettem. A doki azt mondta, hogy ha diétázom egy kicsit lassul a növekedése, és nem lesz gond a súlyával.
2011. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem nagy, de kicsinek sem mondható.

Viszont attól hoyg te diétázni kezdesz a baba nem lesz kisebb.

Egyél csak szépen, és ésszel.

Változatosan, sokszor kicsit és sok rostosat.

2011. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Atroposz ***** válasza:
Az orvos is saccol nem tuja megmondani a tényleges súlyát, ne diétázz csak próbálj egészségesen étkezni.
2011. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jézus, ne mondja már meg nekem senki, hogy a doki pontosan meg tudja mondani, hogy hány kg baba. Ez egy. Kettő: attól, hogy valaki fogyózik (kismama), attól még lehet nagy baba, és fordítva, attól ha valaki sokat eszik és sokat hízik, lehet kicsi a baba születéskor. A baba úgyis kiszívja az anyából, ami neki kell. Szerencsére nincs háború, az emberek tudnak változatosan enni. Nem mennyiséget kell, hanem minőséget. Én alig voltam több terhesség végén, mint amikor teherbe esetem. Szülést követően annyit mondott 4 kg-os lányomra a doki, hogy nem hittem volna, hogy ekkora baba lesz. Pedig az adatait végig látta, mert ehhez a fogadott dokihoz jártam a terhesség kezdetétől.
2011. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28 hetesen az enyém 1700 volt.Engem nem riogatott a doki. 3500-al született.
2011. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én pont a 29. héten voltam anno a fiammal 4D-n, akkor volt 1300 g.

38 hetesen született 3600g-mal, szerintem tök átlagos, a dokid hülyeségeket beszél.

2011. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia én tegnap is irtam nekem 30 hetesen 1770 gr.-ot saccolt a doki és mosolyogva mondta hogy jol ősszeszedte magát a kislány :) de mint mondtam szerintem sem fog a babát fogyni ha te fogyozol max elvonja tölled a vitaminokat és neked lesz rossz de ő attol fejlödik,szerintem csak elakarta érni a doki hogy diétázz,de miért nem szolt elöbb mért most az utolso trim ben szol ez butaság.

Mennyit hiztál? én 33 hetes vagyok és 11 kg nál tartok de nem mondták hogy fogyozzak.

2011. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!