Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy gyorsabban...

Mit tegyek, hogy gyorsabban menjen a tételkidolgozás?

Figyelt kérdés
1 órába telik, míg megírok egyet. Angolról van szó. Még 12 van hátra, és jó lenne lezavarni 6 óráig. :/ A netet is igénybeveszem, de hiába. Nem tudom egy az egyben plagizálni az ottaniakat...
2014. ápr. 22. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyorsírás. ;)
2014. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kérj segítséget egy barátodtól csak úgy fog menni 6 ig
2014. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom minek kidolgozni az angoltételeket, én anno nyelvvizsgára is úgy mentem be, hogy "erős vagyok, szép vagyok" és nem lett semmi gáz, szinte maxpontot kaptam a szóbelire.

Ugyanez a tervem most is az angol emelttel, talán az előtte lévő este rámézek a listára, hogy kb milyen témák vannak.


Kérdésedre válaszolva pedig miért ilyen sürgős??

2014. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Osztályzóra kell, ami holnap lesz... Nem siettem elva tanulást.
2014. ápr. 22. 01:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a francba és most menj aludni, így is fáradt leszel egy kicsit...

Azzal hogy "kidolgozod" nem érsz sokat ilyenkor, az ijesztő pl Londonos tételt gondold azért végig legalább magyarul. Jó éjt, sok sikert!

2014. ápr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha neten megtalálod kidolgozva, akkor minek fáradozol vele? Felesleges kidolgoznod, ha azt mondják, hogy beszélj a brit tömegközlekedésről, akkor olyan mindegy, hogy amit mondasz, az a saját megfogalmazásod, vagy egy más által megírt szöveget tanulsz meg szó szerint.
2014. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy tételt sem tanultam meg anno emelt angolra, és mégis ötös lett. Szerintem hagyd a tételeket a francba, mert felesleges. A lényeg az, hogy tudsz-e beszélni vagy sem.:) A véleményedet tételek nélkül is el kell tudod mondani.
2014. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!