Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy megkergessenek?

Mit tegyek, hogy megkergessenek?

Figyelt kérdés

Régi álmom, hogy egy szociális munkás megkergessen. De mielőtt gyerekem lesz és nem gyerekkel kapcsolatos ügy miatt; semmilyen ártatlan és védtelen gyermeknek és főleg nem az enyémnek nem vagyok hajlandó fájdalmat okozni se fizikailag, se lelkileg, csak a boldugságuk éltet és azért is akarok élni.

Viszont régi álmom, hogy nem egy gyerek-ügy miatt megkerget egy szociális munkás. Èn elől szaladok, ő pár lépéssel mögöttem. Egy lakótelepen, egy parkban vagy egy elhagyatott vasútállomáson. Szaladunk és lobog a hajam. Minden álmom ez, már 10 éve. Hogy tehetném ezteg gyermekáldás előtt, bűn elkövetése nélkül?



2014. aug. 21. 09:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ezteg=ezt meg
2014. aug. 21. 09:04
 2/21 anonim válasza:
100%
Háát...Ez nagyon rossz ötlet:D
2014. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg írj Dévényi Tibi bácsinak, hátha tud tenni az érdekedben valamit.
2014. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez...
2014. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Na én sok agyatlanságot össze tudok hordani, de te túlteszel rajtam :D Beszélj az infravörös lódobogással szerintem :D
2014. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Mi sem egyszerűbb ennél. Kinézed hol képzik a szociális munkásokat, megvárod amíg vége az órának, kiosztasz pár tockost a lépcsőn, aztán futás. Valaki csak kerget majd. Vagy egyszerűbb ha valaki beöltözik (?) szociális munkásnak, és kerget. Szerepjátéknak hívják. És általában szex a vége. Még egyszerűbb ha megkérsz egyet, hogy kergessen.
2014. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok fura kérdést olvastam, de ilyet még nem!

Elárulod a korodat és a nemedet?

2014. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Várj meg, hol vagy most? Odamegyek és jól megkergetlek,úgy, hogy elhagyod a hajad. (szoc.munkás vagyok.):-)
2014. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó keressen privátban! *_* ez egy felejthetetlen emlék lesz! :)
2014. aug. 21. 12:57
 10/21 A kérdező kommentje:
Remélem hamar teljesülni fog az álmom. Most is erről álmodozok épp.
2014. aug. 22. 12:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!