Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért teszi ki mindenki...

Miért teszi ki mindenki facebookra hogy merre volt kirándulni?

Figyelt kérdés
Mintha csak azért mennének az emberek hogy sok selfiet csináljanak meg tájképet és azzal menőzzenek facebookon.
2015. ápr. 12. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én is most voltam egy rendezvényem, tök vagány lett volna, ha kirakom :D

Dicsekedni rakja ki az ember vagy mert jó élmény volt.

2015. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
mert ami nincs ott az meg sem történt! like vádászok, na meg h irigykedjenek az ő álcsodálatos boldog életére. maga mutogatás! ez a modernkor betegsége
2015. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Édesanyám (közel) 30 évvel ezelőtt járt utoljára Erdélyben, Ő is kirakott pár képet, bár Ő nem az a fajta facebookos..:D Egyszerűen csak megosztotta az élményét, s mivel csodás tájakon járt ezt kirakta. Magáról 1 kép van a többi a táj (2-3 kép).

Gondolom azért is, mivel nekem elküldi, de mondjuk 20 embernek nem biztos, hogy el fogja, így könnyebb ez.

Szerintem nincs gond vele, amíg nincs 1000 selfie és a táj meg kitakarva.

Inkább ott fényképezzenek, mint ahogy máskor (a mai fiatalok) szoktak.. (Akinek nem inge ne vegye magára..)

15/L

2015. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tamasmester válasza:
Sajnállak, hogy olyan ismeröseid vannak, akik magamutogatásból raknak fel képeket. De Te választottad öket. Felénk ez másképp történik. Mindenki megosztja a képhez tartozó történetet. Váltsál ismerösöket :)
2015. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mit kellene kirakniuk? Hogy mit néztek a neten reggeltől-estig?
2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%

Nevetséges agyhalott lelki nyomorék az összes.


De a kirándulás az még nem is olyan rossz, a kaja fényképezősök az már egy kicsikét szarabb de a legalja a kutyások.

Amikor azért vesz magához egy dögöt hogy az bele nyaljon a szájába és ezt lefényképezve tegyen szert népszerűségre.

Tehát önmagában már nem megy de majd abban reménykedik hogy a büdös dög miatt többen lájkolják.


Beteg, szerencsétlen, sivár magányos lelkű emberek akik a napi lájk mennyiség nélkül szörnyet halnak.

És nem azokról beszélek akik ténylegesen egyedül élnek, hanem azokról akik ezt családban teszik.

2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond ha valaki a nyaralásáról tesz ki képeket, végül is mi is megnézhetjük azokat a csodás tájakat ahol mások voltak. A gond az amikor kirakják napi szinten a reggeli-ebéd- vacsora ételeket, hogy éppen ezt főzték vagy ették.

Vagy amikor kiírja valaki, hogy a "drága férjemnek ma van a szülinapja" és?? Ha valaki akarja felköszönti, nem kell előre bejelenteni. Volt olyan ismerősöm akit azért töröltem, mert rendszeresen kiírta, hogy mikor mit evett, hol járt, és amikor az tis leírta, hogy "'gyerekek ma egész nap a budin ültem" na itt elegem lett.

2015. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mert el kell magával és környezetével hitetnie az embernek, hogy nem egy senki, akit mindenki lesz#r, hanem igenis fontos személy, akit mindenki rajong.

Mert a sok nyomorék ezt látta a tv ben meg a bulvárban Cákönbőrg (persze nem így kell ejteni) meg megteremtette az eszközt amivel ez lehetséges.

Így most minden szürke utolsó senki kirak mindent, hogy bebizonyítsa magának, hogy ő márpedig valaki akinek sok ismerőse van aki foglalkozik vele.

Persze aztán ezek az emberek a való életben már lesz#rják, de ez nem számít.

2015. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

a kajánál is van durvább:

"szeretettnek érzi magát XY társaságában"


na most ezt magyarázza el nekem valaki, hogy ennek mi értelme

párkapcsolatban élnek oké, de miért kell ezt híresztelni, hogy most ők szeretkeznek?

a facebook azoknak való akik villogni akarnak a nagyvilág előtt mint a százas égő, de a valóságban ehhez nyulak

meg ez a lájk dolog is olyan, hogy...

a felhasználók zöme nem is azért lájkolja mert tetszik neki, hanem mert ő is szokta az ő képeit és nehogy már megsértődjön

a multkor hallottam ahogy két srác beszélt egy csajról hogy mennyire jó csaj és megkérdezte az egyik, hogy hány lájkot szokott kapni a képeire?

most kajak ezen múlik, hogy jó csaj e?

és akkor még nem is beszéltem a folyton telefonját nézegető tizenévesekről...

bocs, hogy kipanaszkodtam magam de ez a véleményem :D

2015. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

sztem aban nincs semmi, ha valaki kirak pár kirándulós képet, hogy merre járt, de aki túlzásba esik, azt én se bírom... mikor még az is felrakja, mit evett, meg ilyenek... meg mikor minden nap felrak minden hülyeséget, hogy hol van, kivel, mit csinál, stb. stb.

ha valaki kulturáltan pár képet felrak az élményeiről emlékként az még nem gáz.

2015. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!