Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim! Tényleg ennyire...

Hölgyeim! Tényleg ennyire mélyre süllyedtünk?

Figyelt kérdés

Tegnap este bátorkodtam megnézni egy észbontókat és a nõi versenyzõk miatt a sírás kerülgetett. Tényleg ennyire elbutult a többségünk? Mert szépnek szépek voltak de, hogy tippelni se voltak képesek egyszerûen kétségbeejtô volt.

Senki ne vegye sértésnek a kérdést.

18L



#nő #lány #ész #csökkenõ intelligencia
2015. okt. 30. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

"Tényleg ennyire mélyre süllyedtünk?"

Nem.

Csak ők.

Ne álltalánosíts.

2015. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam akinek nem inge ne vegye magára. Itt nem az észbontó hölgyekre gondoltam hanem a versenyzô nôi csapatokra. Minden részben amit láttam csak szépek voltak.
2015. okt. 30. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az észbontókban a férfiak és a nők is nagyon sötétek. Direkt így válogatják őket.

Mondjuk én nem akarom elhinni, hogy ez igaz. Talán csak eljátsszák pénzért. Ennyire hülyék nem lehetnek igazából.

2015. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen műsorra válogatás van. Eleve már van egy réteg, amelyik jelentkezik. Aztán a rendezők a maguk elképzelése szerint még ki is válogatják, kik legyenek bent a műsorban. Igen tudatos pszichológiai válogatással választják ki a résztvevőket.
2015. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eljátsszák ezeket a szerepeket.
2015. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen buták igen, és ezekbe a műsorokba szándékosan őket választják, így lesz szórakoztató, ha mindent tudnának nem lenne semmi érdekes benne. Sajnos ez kell a népnek... hogy röhögjenek mások hülyeségén.
2015. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfiak rosszabbak.
2015. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki szép, még lehet sík hülye.Persze ez fordítva is igaz.A csúnya ember sem feltétlenül buta.

Buták mindig is voltak, csak régebben nem reklámozták magukat.Most viszont, mintha divatot csinálnának a retardáltságból.Én jót röhögök rajtuk.Kissé gagyi az egész műsor, a magyar TV persze hozza a szokásos formáját, de egy fokkal jobb, mint az Éjjel-nappal Butapest....

Bár én úgy érzem, a szereplők rájátszanak, ennyire hülye nem lehet valaki...

2015. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lányom nem olyan rég érettségizett és hasonló esetekről mesélt...Érettségi vizsgán is volt nem is egy olyan emberke, akik a legalapvetőbb dolgokat sem tudták megközelítőleg sem helyesen megválaszolni.Egyikük szerint 1956-ban volt az I.világháború.És volt még pár hasonló "gyöngyszem". szóval lehetnek épp ilyen ostobák, csak vajon hogyan "halásszák ki " ezeket?
2015. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!