Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki nagyon bulizós, gyakran iszogatós, tombolós volt évekig, aztán egyszer csak nem volt rá szüksége, és már csak nagyon ritkán csinálta?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ennek mi lehet az oka?

Kort és nemet is írjatok! :)


2015. nov. 15. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
örvendj hogy leszoktál az életed tönkretételéről
2015. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan külső kirulmenyek miatt "alltam" le teljesen,de a foiskola befejezesevel mar ritkultak a bulik,ra egy evre pedig teherbe estem,igy teljesen megszűntek,kb.5 éve nem ittam pl 1-1 fel pohar bornal tobbet egyszerre,de leginkabb annyit se...
2015. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszú a történet...lényeg 20 évesen vége szakadt. Azóta nem iszok csak néha egy-két sört. 23F
2015. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ok egyszerű. Ha az ember fiatal és facér többet jár el szórakozni, ezáltal inni bulizni, mivel egyedül otthon unalmas lenne. Ha párkapcsolat van már kevésbé van rá igény (részemről) és nem is hiányzik. Nyílván ha megint egyedül lennék "kénytelen" lennék eljárni ide-oda talán még azt is mondanám akkor hogy élvezem, de jelen esetben a nyugis életet élvezem, mert részemről úgy vagyok vele hogy számomra a szórakozás sokkal tágabb mintsem hogy arra korlátozódjék hogy alkohol és hangos zene egy zárt helyen. Ha egyedül vagyok erre kényszerülök részben, hogy társat találjak.. tehát számomra csak az egyik első lépcsőfoka a szórakozásnak. Ha végre van társ lehet sokkal több mindent csinálni.
2015. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!