Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mit jelent? Egyáltalán...

Ez mit jelent? Egyáltalán jelent valamit?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,és ha a koncerten a színpadon áll (zenész), akkor én folyamatosan őt bámulom és nem tudok betelni a látvánnyal és amúgy néha Ő is szokott rám nézni. Amúgy már egy párszor beszéltünk és elvileg jóba vagyunk.

Ja meg facen olyat szokott nekem írni, hogy vigyázz magadra drága, puszi.

Na szóval az mit jelent, vagy jelent e valamit, hogy egymást bámuljuk és h én nem tudok betelni a látvánnyal.



2016. febr. 1. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaaaaaaajjjj ne már....
2016. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy te csodálod őt, ő meg ezt élvezi.
2016. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, jelent valamit. Azt, hogy hamarosan meg fog fektetni.

Én is voltam zenész, nekem is minden szombat estém erről szólt. Valaki mindig bámult, valaki mindig bedőlt a legbanálisabb szövegemnek is, még ha épp nem volt kedvem komolyabban nekiveselkedni.

Ne legyenek illúzióid! A hűség szobrát sohasem egy színpadi emberről, főleg nem egy zenészről fogják megmintázni.

2016. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!