Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Kecskefészek15 kérdése:

Hogy lehet valaki ennyire rasszista? (lehet, hogy TÚL hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Aminap nézem Unfield egyik videóját(Egy elkényeztetett 8 éves gyerek hisztije), szoktam nézegetni a kommenteket.


Az még okés, hogy egy kicsit veszekednek, nem baj, de az hogy ilyet írnak, idézem: "Az agyi szinted -100, és nem csinálsz semmit. Egy kis autizmus?" Itt nagyon kiakadtam, mert ugye én is autista vagyok. Meg az, hogy már cigányozzák az embert, az az emberi hülyeség netovábbja.



2016. febr. 12. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Úristen! Csúnya kommenteket írnak egymásnak az emberek a jútúbon, mostmilesz!


De inkább írok egy cigányviccet.


Szent Péter ül a mennyország kapujában, látja hogy érkezik oda egy csapat cigány. Rohan Istenhez:

- Uram, Uram, jött egy csomó cigány, mit csináljak?

- Engedd be őket Péter, mi mindenkit szívesen várunk aki az Úr ítélőszéke előtt megmérettetik!

Szent Péter visszasétál a kapukhoz, de pár perc múlva rohan vissza Isten elé:

- Uram, Uram, eltűntek!

- Kik? A cigányok?

- Hát még! De a Mennyország kapuja is!

2016. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

(lehet, hogy TÚL hosszú lesz)


3 és 1/3 sor, tényleg

2016. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

# 2

Egy átlag cigány a 8 általánosban nem ír ennyi a 11 év alatt, amit ott tölt:D

2016. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg sajnálom, hogy bunkók veled az emberek, de ez a valódi énjük, emellett biztonságban vannak.

Ha nem lennének ilyen szigorú törvények, az utcán mennének oda hozzád, vagy a villamosról üvöltöznének le.

Az internetes kommenteket nem kell komolyan venni. Sokan itt élik ki magukat.

Köztük én is.

2016. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es!

Én tudom, hogy csak ilyenek, de azért ne mondjon senki se olyat a másikra, hogy "Egy kis autizmus?"

2016. febr. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!