Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem veszi észre a...

Miért nem veszi észre a környezetem, hogy a fölényeskedő külsőm pont az érzékeny belsőmet takarja?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy sokszor lenéztek vagy megaláztak és ezért felvettem egy "védekezőviselkedést",hogy próbálom éreztetni a környezetemmel,hogy több vagyok mint ők. De valójában az önbecsülésem a béka feneke alatt van(úgyérzem a régebbről hozott kritizálások miatt). Van egy-két jó haverom és aki igazán ismer csak az veszi észre azt,hogy igazából én nem is vagyok olyan nagyképű mint amilyennek látszom.

Nagyon sokan csak azt látják,hogy itt ez a ki ha én nem gyerek,de azt nem tudják hogy miért vagyok ilyen,csak bíráskodnak.


2016. okt. 3. 15:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elég ha bántják és kiközösítik h egy ilyen jellegű védőburok létrejöjjön. Kicsit más kicsit gyengébb akkor már rámennek a gyerekek.
2016. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!