Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El tudnál képzelni baráti/...

El tudnál képzelni baráti/ szerelmi kapcsolatot borderline személyiségzavaros emberrel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, csak onnan látni az illetőn, hogy valami nem stimmel, hogy nagyon hamar elkezd erősen kötődni másokhoz, hamar féltékennyé válik, kisajátítaná a másikat. Kicsit paranoiás, nem szeretné, hogy átverjék, ezért ott is hazugságot sejthet időnként, ahol nincs is. Ellenben a rossz tulajdonságokkal, empatikus, érdeklődő, nyitott, őszinte, érzékeny, mély érzésű? A kérdés elméleti.

2016. okt. 7. 11:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem. az őrületbe kergetne.
2016. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismerem, nem tudom megmondani. Rajta múlna, hogy kikészít e vagy békésen meg tud lenni mellettem.
2016. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a féltékenységet hogy kezeli. Mert van aki nyomoz az ember után, belenéz a telefonjába, követi az utcán, folyton meggyanúsítja ok nélkül is. Na ilyen emberrel nem lennék kapcsolatban. De ha képes uralkodni magán és a féltékenységén, akkor nem gond.
2016. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
haverom járt személyiség zavaros lánnyal nem egy értelmes az a haverom, de szakitott vele mer volt h azt s ehagyta hogy odamenjen a közelébe
2016. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szeretem megválogatni a partnereimet. Ennek ellenére időnként belefutottam egy-egy "stikkes" csajba. Volt, amelyik megfogott az érdekes személyiségével.
2016. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia

En nem okoskodom felre ne ertsd en csak felteszek egy kerdest.

Ezek a tunetek elegge hasonlitanak az onbizalomhianyhoz.vagy tevedek?

En is toltotem ki borderline tesztet es par pont hilyan az jott ki ,hogy sulyos borderline vagyok.De nekem idaig ugymond nem okozott ez problemat.Ugyertem esszel dontottem ha szerelmes is voltam tudtam ,hogy nem lesz ertelme akkor nem mentem bele a kapcsolatba barmennyira is akartam.Mert a lany gazdag volt es gazdag baratai voltak en csak helyes vagyok es nincs penzem szova merlegeltem ,hogy ennek hosszu tavon nincs ertelme.Ez is lehet borderline?Siman lehetne en ugy erzem de en tudom ,hogy ez tudatos dontes volt.Alapvetoen erzelmi alapon dontok.Nekem a kamasz korom nem volt egyszeru mert edesapam sokat bantott lelkileg ok nelkul.A borderline szerintem lehet szeretethianybol vagy onbizalomhianybol kialakulo szeretettel ugymond gyogyithato betegseg vagy nem lehet gyogyitani mert mindig elront minden kapcsolatat ?Koszonom a valaszt

2016. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy embert nem a betegsége határoz meg, a borderline amúgy is elég széles skálán mozog, ahány féle ember, annyi féle képpen nyilvánulhat meg. Fontos, hogy a beteg személy törekedjen a normális életre, járjon terápiára, szükség esetén pedig párterápiára.
2017. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!